Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az én felhasználásomra elég...

Az én felhasználásomra elég egy 64gb-os iphone? többi lent

Figyelt kérdés

128gb-os huawei telefonom tervezem lecserélni iphonera.

Nekem a 128 lenne az ideális méret, de az adott telefonból 64 illetve 256-os változat van. Árkülönbség azért van, és azon gondolkoztam, lehet elég nekem a 64 is. most 75-gb ot használok 128 ból, ebből ha szortíroznék 10-15gb-tól meg tudnék szabadulni. Iphonenál úgy tudom kevesebb tárhelyet eszik a rendszer, ez igaz? hosszú távra terveznék ezzel a telefonnal, és nem tudom hosszabb távon mennyire bírná.



#tárhely #iPhone #tárhely felhasználás
2021. jan. 3. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elèg
2021. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan így váltottam egy 128as Huaweiről egy 64es Ipheonra. Marhára elég a tárhely :D
2021. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami brutálsok helyet foglal, azok a képek és videók.

Ha ezeket 3-6 havonta mented gépre, vagy folyamatosan tolod fel felhőbe/szerverre, akkor elég lesz.

2021. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ki hogy használja a tárhelyet. Nekem van két gyerekem. Képek, videók készülnek, de év végén mindig lementem őket és a képeket leválogatom, előhívom. Max pár darab marad meg, így nekem elég a 64 GB. 14Gb zene flacből meg Apple Music vagy Tidal, amit használok.
2021. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!