Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek a telefonját törik fel? Úgy, mint a facebookot?

Figyelt kérdés
Pár napja feltörték a facebookom, semmit nem csináltak, időben visszatudtam lépni. Mégis érdekelne, hogy létezik hogy így bejutottak magába a telefonba, és nem csak a fiókba? Egy kép eltűnt a telefonomból, a helymeghatározásom Budapestet írt egyszer, holott 100 km-re vagyok, Honor telefonom van, mégis Hornort ír a meghatározás. Szerintetek?

2021. jan. 4. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ki a bánat akarja a te képeidet ellopni?
2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha összeszedsz egy vírust valami illegálisan letöltött programmal akkor lehetséges, ha nem ilyenről van szó, akkor nem tudják csak úgy feltörni, ha nem férnek hozzá fizikálisan sem. Helymeghatározás be volt kapcsolva vagy csak a mobilinternet? Én 300km-re vagyok, digi szolgáltatás Bp-ről érkezik, így a speedtest ott határozza meg a sebességet. Nem hiszem hogy feltörtek, de jelszó módosítás meg kijelentkeztetést végezd el, biztos ami biztos.
2021. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már megint a kínaiak :-)
2021. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!