Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone 11 pro az...

Megéri az Iphone 11 pro az árát? (339 990 ft)

Figyelt kérdés
Rég óta vágytam rá. Múlt héten rendeltem meg, mert hamarosan eltűnik a piacról. Megrendelés kifizetésekor már kicsit bizonytalan voltam. Napokban szállítják ki és tegnap nap közben nagyon izgatott voltam és most hogy nehezen alszom el, most meg hírtelen hatalmas összegnek tartom egy telefonért. (Mondjuk a csúcs kategóriába tartozik)

2021. jan. 5. 01:02
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
hát igen, de mit tudsz csinálni? Felmondasz, kapnak helyedre mást, akinek ugyan úgy kell a pénz, mert az államra ugye nem számíthatsz, gyilkolni rabolni meg nem akar gondolom az átlag ember
2021. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
?? Mit lehet tenni?? Kitűzni egy célt, olyan szakmát választani amivel többet lehet keresni, ha kell bevallalni a több műszakot (de csak ha megfizetik!!) tanulni ! Elmenni kulfoldre vagy tényleg gurizni x evet és felrerakni pl tőzsdézni elkezdeni elég pár szar ezer ha azt osszekaparod és tényleg foglalkozol vele siman megsokszorozódik a pénzed....tényleg nem értem...miert jó ez a magyaroknak
2021. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
75%
Az ... tőzsdézés😂
2021. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
28%
Jobb mint benne ragadni egy 140-es fizetesbe amúgy nem tudom miert nevetsz mert meglehet vele forgatni a penzt
2021. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:

Szia! :)

Én azt mondom, hogy várd ki a márciust, amikor kijönnek az újabb flagship telefonok Samsungtól és Huaweitől meg többiektől, és amikor beindul a piac, akkor az iPhone 11 Pro ára is lemegy. És ne aggódj nem tőnik el a piacről, mert pl. mai napig árúsítják az iPhone 8-at is rengeteg helyen. Én azt mondom hogy nézegess hardveraprón (esetleg használtalma), mert annó 2018-ban onnan vettem a Mate 20 Prot (amikor 300k-t ért), és megvettem 150k-ért bontatlan kicsomagolásban garanciával ellátva, és minden pacek volt. De ha nagyon újan akarsz, akkor szolgátatótól nézzél hátha kedvező előfizetéssel kaphatsz, és így jobban tervezheted a pénzed (mivel átlagnál magas béred van, miért ne tehetnéd meg), vagy ha nagyon nem akarsz részletekre venni, akkor esetleg külföldről hozasd (ebay, amazon), mert ott olcsóbbak. De ha azonnal akarsz, akkor belefér a jelenlegi ár is amit mondtál. Nem gazdálkodni akarok a pénzeden, de amiket elmondtam ez nekem bevált és nagyon jól spóroltam és ezzel jobban megtudom célozni a céljaimat. :D

Remélem tudtam segíteni

2021. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

35-ös


Az Iphone 11 pro azért megy le a piacról, mert az Apple-nek nem éri meg többet gyártani belőle, mert az Iphone 11 pro és az Iphone 12 között nincs akkora ár különbség és ezért a legtöbben inkább fizetnek egy minimális összeggel többet és inkább az iPhone 12-öt veszik meg.


A korábbi iPhone generációk azért maradnak meg, mert nincs még 2 másik olyan model, ahol ugyan ez lenne a felállás.


S mert Samsung és Huawei új modellekkel állnak elő, az nem befolyásolja az Apple árait. Apple termékek ára, csak akkor csökken, mint pl az iPhone-oknál, amikor új model jön ki, utána néhány héttel veszik lejebb az előző modellek árait.


Amúgy a pénzzel való gazdálkodással jót mondtál, ez jó az android modelleknél. Előfizetés az veszélyes is tud lenni. Volt benne részem és igazságtalanul számlázgattak, mikor már a telefon részletfizetés ideje lejárt és sima előfizetés csomagon voltam, hogy legyen netem meg ilyenek. Egy idő után elegem lett és áttértem feltöltőkártyára.(ez külföldön volt) Vodafonenál fél év feltöltőkártyás után van egy nem publikusan kinált előfizetés, ami havi 4000 ft és ebben van 10GB internet és sok telefonálás meg sms. Ebbe az irányba haladok.

2021. jan. 5. 21:58
 37/44 anonim ***** válasza:
55%
A tőzsde nem úgy működik ám, hogy mindenki nyer. Amit nyersz, azt más elveszti, és nem ilyen kisgyerekek csinálják nagyban, mint t a pár száz ezreddel. :D Istenem, itt szakadok ezen a tőzsdés gyereken. :D
2021. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

#27 ez most komoly??


Kérdező! Ha nagyon nem tudod hova tenni azt a pénzt, akkor vedd meg.

2021. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ha 100 ezer lenne akkor se kéne, és ezt nagyon komolyan mondom.
2021. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Ma jött meg. Ki bontottam, beüzemeltem és vettem hozzá Tokiót meg üvegfóliát. Tisztelhetek, 30 napom van rá, hogy visszaküldtem, ha meggondolnám magam. Azt mondták, hogy az újabb modellekben már 1 - 1,5 napot bír az aksi. Meglátjuk, hogy tényleg így van e...
2021. jan. 7. 00:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!