Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Iphone 11 pro az...

Megéri az Iphone 11 pro az árát? (339 990 ft)

Figyelt kérdés
Rég óta vágytam rá. Múlt héten rendeltem meg, mert hamarosan eltűnik a piacról. Megrendelés kifizetésekor már kicsit bizonytalan voltam. Napokban szállítják ki és tegnap nap közben nagyon izgatott voltam és most hogy nehezen alszom el, most meg hírtelen hatalmas összegnek tartom egy telefonért. (Mondjuk a csúcs kategóriába tartozik)

2021. jan. 5. 01:02
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Tokot*
2021. jan. 7. 00:30
 42/44 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A 11 Pro igen jól bírja, tesztek alapján. Nekem a 12 Mini bő egy napot(24 óra, nem csak reggeltől-estig) kibír, ha mobilneten vagyok. Hétvégén wifi mellett 48 óra, azaz 2 teljes nap után kell töltenem. A GPS,BT, 4G és a wifi folyamatosan bekapcsolva, egyedül az 5G van off-on.
2021. jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
75%

Őszintén, én nem szívesen adnék 340 ezret egy előző generációs telefonért.

Ne érts félre, nagyon jó készülék a 11 Pro. De ezt már nem szabad újonnan venni üzletből. Inkább Hardverapróról, 265 ezer körül van garanciában cserélt új készülék. Az is új, mint a bolti, csak bontott a doboza és a tartozékai használtak, meg kevesebb garancia van rá.


Én múlt héten vettem egy 128GB-os 12 Pro-t 370 ezerért az EMAG-ról, 3 év garanciával. Ugye a 12 Pro hivatalos ára 440 ezer, de ez egy DEMO készülék, ami azt jelenti hogy volt rá csomó app előre telepítve, mert ezt bolti kiállítási darabnak szánták. De ugyanúgy fóliás, bontatlan volt, és 3 év gari van rá. Csak csinálni kellett rajta egy visszaállítást és mostmár ugyanolyan, mint a 440 ezres változat. Persze a 370 ezer is sok pénz... De én is már régóta vágytam egy csúcskategóriás készülékre.


Na de a lényeg: én visszaküldeném, visszakapod a 340 ezret aztán Hardverapróról veszel egyet.

2021. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Majd ha rendesen dokkolható lesz egy ekkora teljesítmény, akkor esetleg megérheti.
2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!