Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A41 vagy...

Samsung Galaxy A41 vagy Samsung Galaxy A20e?

Figyelt kérdés
Abszolút laikus vagyok, a két telefon közöt vacilálok. Nem vágyok hiperszuper ultramodern telefonra, tehát az összehasonlításban nekem nem számít, hogy van-e rajta 6k-s ilyenolyan videórögzítés, engem az akku ideje, ujjlenyomatolvasó hatékonysága, ilyen parasztias dolgok érdekelnek és ilyenekben szeretném a hozzáértők véleményét kérni. Hallottam mindkettőről jót is, rosszat is. Korábban Iphone 6-os telefonom volt, én ehhez mérten élem az életem (tehát nem szeretném, ha annál ezek a telefonok lejjebb csúsznának, de ehhez se értek, ha összességében ezek rosszabb telefonok, azt is szeretném tudni). Nagyon szívesen elolvasnék pár véleményt a két telefonról, és a tanácsokat is szívesen fogadom, hogy melyiket ajánlatosabb megvenni.

2021. jan. 6. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már samsung és nagy akksiidő, akkor inkább ez:

[link]


Ami nem tudom, hogy hátrány-e, de ez fizikailag nagyobb méretű, mint az általad választotgak. Cserébe OLED és 6000 mah akksija van, még a proci is takarékosabb.


A te felhasználásodnak tulajdonképpen a kis 20e is megfelel amúgy. Nyilván az egy foscsi telefon, de ha kis méret kell, meg amúgy se csinálnál mást rajta a telefonáláson kívül, akkor rendben van az is.

2021. jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!