Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakit hívok, és bent van...

Ha valakit hívok, és bent van neki a számom a telefonjába, akkor is úgy ír ki neki hogy magántelefonszám. Ez miért van? Sehogy nem tudom átállítani, próbáltam már de sehol nem találom, hol lehet ezt szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Amúgy Honor 20 Lite telefonom van, és a Telekom szolgáltatónál vagyok. Köszönöm a segítséget!

2021. jan. 7. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mate 20 Lite-om van, lehet hasonlo.

Belemesz a nevjegyzekbe, felul a harom potty, Beallitasok - Tovabbiak - hivoazonosito

2021. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahol nincs beállítva a hívószámkijelzés.

Szolgáltató ? Telefon ?

2021. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ott elvileg nalad az van bepipalva, hogy szám elrejtese, allitsd at szam megjelenitesre, vagy alapertelmezettre.
2021. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*31# és úgy a szám, akkor kiírja, ha nincs más.
2021. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1-es: nincs olyan hogy továbbiak és olyan sincs hogy hívásazonosító :/
2021. jan. 7. 16:55
 6/8 A kérdező kommentje:
#3-mas: hogyan? Hova lépjek be hogy ezt kiadja?
2021. jan. 7. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, es a 3as.is en voltam, csak az lemaradt az elso valaszbol. Hat akkor nem tudom, megse ugyanaz a Mate 20 menuje, hivaslistat nezd meg, ott sincs semmi tovabbi beallitasok?
2021. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, nagyon szépen köszönöm!😊
2021. jan. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!