Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a telefonom billentyűzetéből a nem magyar betűket?

Figyelt kérdés
Ugye amikor hosszan nyomjuk mondjuk az "a" betűt megjelennek az ékezetes betűk. De vagy nyolc fèle, és engem nagyon zavar. Az előző telefonomnál talán kettő jött fel, de most sokkal több. Francia meg német betűk is vannak. Nem tudom hol tudom eltűntetni ezeket. (Redmi note8T)

2021. jan. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno Huawei telefonom volt, ahol az alap billentyűzet a swiftkey billentyűzet volt. Utána vettem egy Mi 9-et, és ott nem is tudom már mi a szösz volt, de nem igazán tetszett. Aztán rájöttem, hogy itt is le lehet tölteni manuálisan a swiftkey-t. Ezt javaslom neked is. Töltsd le a swiftkey billentyűzetet, és állítsd be a bevitel beállításainál, valamint állítsd be nyelvnek a magyart. Utána nem lesznek umlautos betűk és hasonlók. :)
2021. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakd fel a Gboard-ot.
2021. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A SwiftKey bevált!
2021. jan. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!