Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ötletet adni, hogy...

Tudnátok ötletet adni, hogy milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 80-100 ezret adnék érte. Leginkább a kamera érdekelne hogy kategóriához képest jó képeket készítsen. Egyébként nincsen semmi speciális igényem ezen kívül, abszolút nem játszok telefonon, csak böngészek, közösségi oldalakat használom, Youtube meg Spotify. Már annyi videót meg mobilos oldalt olvastam, de nem nagyon vagyok előrébb. A Sony telefonok jönnek be a legjobban, de sajnos nem nagyon vannak toppon már egy jó ideje okostelefon téren. A csúcsmodelljeik se meg amúgy se szeretnék 350 ezer forintot kiadni egy telefonért amit úgy se használnék ki.

2021. jan. 8. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
A51
2021. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 qkker1 ***** válasza:
70%
Nokia 5,3,nagyon jók a kamerái, és 65-70 között van az ára.
2021. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szirty ***** válasza:
0%
Nem.
2021. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Xiaomi Poco X3 NFC - ennyiért abszolút a legjobb telefon, és a kamerája is egész jó képeket csinál!
2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Samsung galaxy a51

Azt vedd meg!!


Nokia????? Hát hol élsz te??

2021. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 qkker1 ***** válasza:
69%
Bármelyik sunsungot lenyomja a Nokia, csak szarabb a marketingje! Húsz éve csak Nokiát használok, tökéletesem bevált!
2021. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Halljátok ne veszekedjetek már, én csak tanácsot kértem. Mindenkinek más a jó, ha valakinek valami ötlete van azt ha lehet indokolja is hogy miért azt ajánlja. Eddig egyébként mindenkit felpontoztam, de amiket írtatok eddig, azokat a legtöbb tesztes videóban vagy cikkben mindet lepontozták kivéve a Poco X3 azt minden hol ajánlják, csak a kamerája végett nem, nekem meg csak az lenne a lényeg gyakorlatilag.
2021. jan. 9. 15:23
 8/14 qkker1 ***** válasza:
78%
Nem véletlenül írtam a Nokia 5,3-at, Zeiss lencséi vannak , qrva jó képeket csinál!
2021. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

#4-es vagyok, márkától független, tehát egyiket se védem, de ezen azért lefáradtam!

Nokia 5.3 vs. Samsung Galaxy S20

Nokiából csak középkategóriásat küldeni egy felsőkategóriás Samsung ellen... bravó! Így egyik oldalról nem nehéz leszólni a Nokiát, de a másik oldalról meg erős túlzás, hogy lenne esélye, közel sem egy kategória ez a két telefon!

100 ezerig Nokiából valóban az 5.3 a legjobb, de Samsungból még így is erősebb "delegáció" van, Galaxy A50s, A51, vagy M21 - ezek a legjobbak!

2021. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ja, a Zeiss-reklámfogás! 😕 Most néztem meg Mobilarénában az 5.3 tesztképeit, alapesetben tényleg csilivilik, digitális zoom-mal viszont iszonyú pixelesek!
2021. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!