Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felrakjam-e azt a képet amit...

Felrakjam-e azt a képet amit koppintottam?

Figyelt kérdés
Én fülbevalókat készítek és instagrammról szoktam ötleteket meríteni, főleg egy nagyon ügyes lánytól. A gond az ,hogy én is szeretném feltölteni mit alkotok viszont egy az egyben lekoppintom. Nem tudom,hogy megjelöljrm csak vagy, írjam alá ,hogy inspirált... vagy éppen fel se rakjam azokat a posztokat. Ha van kérdésetek ,mert nem igazán értitek mire gondolok akkor nyugodtan. Előre köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 9. 19:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs, hogy “lekoppintod”. Nyugodtan töltsd fel, hisz nem más képét pakolgatod fel, hanem a sajátodat, ráadásul te készítetted. Ezzel nincs semmi baj. Az, hogy megjelölöd, vagy sem ezt te tudod. A körmösök sem írják oda, ha esetleg egy vendég egy másik körmös munkáját “lemásoltatják”, hisz te készítetted.
2021. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Más véleményét is várom!
2021. jan. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!