Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget szeretnék kéri,...

Dudoma János kérdése:

Segítséget szeretnék kéri, hogy a samsung s6 edge telefont hogy párosítsam a huawei watch gt okosórával? Kb 2 hónapja használom és most egyszerűen nem tudom összepárosítani pedig eddig használtam, csak aki akkor beállította nincs már a közelben.

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg esetleg régebbi "Egészség" appal. Én is sokat szívtam vele, mert ha meg is volt a kapcsolat, de a távolság miatt megszaladt, utána nem kapcsolódott automatikusan vissza. Bluetooth kapcsolatoknál is látnod kell az órát. Nálam régebbi appal rendesen meglett a kapcsolat, utána már frissítéssel is működött.
2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!