Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 telefonom sajnos...

Huawei P30 telefonom sajnos összetörtem. Ajánlanátok ugyan ilyen minőségű fotókat készítő telefont?

Figyelt kérdés
Az sem lenne baj ha olcsóbb.

2021. jan. 11. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek a telefonokhoz, a lényeg hogy fotózni szeretek, és a mostani szép képeket csinált. Nő vagyok, ne kövezzetek meg 😅
2021. jan. 11. 12:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem P30 lite van, nagyon pöpec a kamerája, kifejezetten ezért vettem.

Nyugodtan vedd meg.

Este is gyönyörű képet csinál.

2021. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
P30 Lite - ot neztem en is. Szinten fotozás miatt. Még a p20 vagy p20 prot sasoltam, csak zavar hogy nincs jack kimenete.
2021. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#4: na ez pont hogy rohadtul nem igaz.

Nagyon kevés megfizethető (nem 3-400e) telefonnal lehet jó fotókat csinálni.

A P30 lite mondjuk ilyen, én 75-ért vettem.

2021. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Miköze a pontooozásnak a válaszhoz? Ez egy jó telfon, oszt kéz. Ezzel mi a baj? Én tudom, veled van a baj.
2021. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy közbevágok, de már nekem is elegem van, hogy mindenhol a sz#r Navonodat ajánlgatod! 1 GB ram, 8 GB tárhely, és 2500 mAh akksi - mind olyan kevés, ami manapság már szinte átlagos felhasználásra sem elég, ráadásul a Navon minőségben sem valami jó! GPS-ben piacvezető márka, okostelefonban viszont legfeljebb csak asztali dísznek jó!

Kérdező, a Huawei P30-nak van az egyik legjobb kamerája, nehéz olyat ajánlani, ami versenybe szállhatna vele, főleg olcsóbban! Ha teheted, vedd újra azt, vagy olcsóbban szerintem se rossz a P30 Lite kamerája, esetleg Honor 20 Lite, vagy még esetleg nézd meg Mobilarénában a Poco X3 NFC és a Redmi Not 9 Pro tesztképeit, amik egyébként a legjobb telefonok 100 ezer alatt, de a képeikről megoszlik a vélemény, esetleg még éppen kicsivel drágábban Galaxy A71 !

2021. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok közbeszólni az Isten tiszteletbe, de ha ezért vagy itt, hogy csak trollkodj a navonoddal, aklor nyugodtan elmehetsz, ajánlgasd a@ádnak.
2021. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlanam a Mate 20 pro-t, baratomnak ilyen van..fotozasba az elitek kozt van..ha kisebb volna kicsivel, en is beszereznek egyet,ezert nalam is a p30 a nyero,kizarolag a merete miatt, vagy a sam.s10e, ketto ketto kozott vacilok
2021. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!