Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha...?

Milyen telefont vegyek, ha...?

Figyelt kérdés

Olcsó, megbízható, minden extra igénytől el lehet tekinteni.

Messenger, viber, böngésző és fotózás,ezekre használom,telefonáláson kívül. Egy samsung j5 van most, kicsit beteges már. De tökéletesen megfelelt eddig.

Árat nem írnék mert a lehető legolcsóbban szeretném megúszni.

Köszönöm, ha segítesz egy műszaki analfabétának!

jan. 11. 16:20
1 2
 1/16 Mr.TECH ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el. Már megint a navonos. Esküszöm, ezek a trollok miatt fogom magamat töröltetni az oldalról.

Kérdező: xiaomi nem lenne jó?

Abból esetleg note 9 pro.

jan. 11. 16:40
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok közül még a xiaomi note 8t kielégítheti ezeket az igényeket.
jan. 11. 16:48
 3/16 anonim válasza:
100%
Nekem is egy Redmi Note 8T van. Ez még sokkal több mindenre is elég. Viszomt, ha az a legfontosabb, hogy minél olcsóbb legyen, akkor egy sima Redmi 8, vagy hasonló, olcsó kategóriás telefonok.
jan. 11. 16:53
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, megnézem a xiaomikat, a másikat sose hallottam (nyilván én vagyok tájékozatlan )

De jobb szeretem, ha vannak róla tapasztalatok

jan. 11. 16:57
 5/16 anonim válasza:
91%

5-ös vagyok. Bocs, úgy látom egy kicsit belezavarodtam a mondatba. :D

Viszont, ha az a legfontosabb szempont, hogy minél olcsóbb legyen, akkor ilyen szükségletek mellett egy sima Redmi 8, vagy hasonló, olcsó kategóriás telefon is megteszi.

jan. 11. 16:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Értettem a lényeget így is,köszi 🙂
jan. 11. 17:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A Redmi 8 tényleg nem volt rossz egykor, de már nem kapható, és utoljára is 60 ezer körül volt az ára, amit abszolút nem ér meg! A Redmi Note 8T pedig már sajnos hasonlóan kifutó típus, így a nemrég még 55 ezres telefon árát most felnyomták 80 ezerre! A Redmi Note 9 Pro pedig már kicsivel magasabb és drágább kategória, nem a legolcsóbb!

Manapság szerintem a legolcsóbb használható telefonok:

Xiaomi Poco M3

Motorola Moto G8

Realme 5i

Honor 9X

jan. 11. 17:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem igaz, hogy az a legjobb! Egy olcsó vacak sz#r, ami manapság már semmire sem elég, egyedül te vagy így beleb#zulva!
jan. 11. 18:35
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
"tévvedz, xomai" 🤣 előbb inkább tanulj meg írni, utána okoskodj, már persze ha hagyjuk!
jan. 11. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Ein tudok irni, az xomai pedig egy sxar telefin.
jan. 11. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!