Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s20 plusra...

Samsung galaxy s20 plusra melyik üvegfólia/kijelzővédő vált be?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le, nektek melyik fajta/márka vált be, mert nekem nem volt szerencsém. Sajnos leejtettem a telefont és a gyári üvegfólia betörött és az az 1 mm a sarkában is a kijelzőnek, amit nem fedett az üvegfólia... Kicserélték a szervízben a kijelzőt és több gsm boltba is bementem, hogy rakjanak rá valami erős üvegfóliát. Mindenhol ezt az újfajta uv-s ragasztós üvegfóliát ajánlották, amit fel is raktak a telefonra. Sajnos viszont a hátrány, hogy ugyanúgy kilóg 1mm a széleknél, amit nem fed be az üvegfólia és sajnos nem érzékeli az ujjlenyomatomat. Aki kitapasztalta, vagy olyan szerencsés, hogy rögtön jó fóliát választott, ami teljesen befedi a kijelzőt, átengedi az ujjlenyomat érzékelőt és elég erősen védi a kijelzőt, segítene?

2021. jan. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van rajta, amilyet a Media Markt-ban, az Okospultban lehet rátetetni. Eddig bevált.
2021. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2021. jan. 12. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

----------------------------


A kijelzővédő fóliák is elérték valahára a XXI. századi technológia adta lehetőségeket!

Újgenerációs ütésálló kijelzővédő fólia a maximális védelemért


A szolgáltatás megvásárlásával a fólia már az új készülékeden lesz, a kibontás pillanatától kezdve védelmet élvez!


Újgenerációs fólia jóval vékonyabb az üvegfóliánál, viszont maximális védelmet nyújt.


A lekerekített és szögletes kijelzőt is tökéletesen fedő fólia a mikrokarcokkal is felveszi a harcot, mivel önregeneráló hatásának köszönhetően hő hatására azok eltűnnek.


Tudtad, hogy a 250 km/h-ra gyorsuló Nascar versenyautókat is ezzel a fóliával védik a felverődő kavicsok ellen? Biztos lehetsz benne, hogy telefonodnak is teljes védelmet fog nyújtani!


Szolgáltatás megvásárlása esetén egy egyszeri szolgáltatást biztosítunk a feltüntetett áron belül. Többször nem felhasználható.


További szolgáltatásainkról és árairól érdeklődjön áruházaink Okospultjaiban.


Azonnali, készülékre szabott fóliázás

Adatmentés, adatmásolás régi készülékről

Készülék beüzemelés, beállítás, személyre szabás

SSD és RAM bővítés számítógépbe

újratelepítés, szoftverfrissítés

navigáció frissítés

készülékbeszámítás

2021. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jónak tűnik a clearplex fólia, szerintem jövő héten én is felrakatok egyet a media marktban :)
2021. jan. 15. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!