Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem jelennek meg a...

Dorothy000 kérdése:

Miert nem jelennek meg a chatfejek messengeren? (Samsung Galaxy z flip)

Figyelt kérdés
Par napja eltűntek a chatfejek messengerben a telomrol. Nem ertem, mert engedélyezve van a beallitasokban hogy masik app felett jelenjen meg es messengerben is be van kapcsolva. Mar próbáltam letörölni es ujra letölteni is, de nem segített. Mit csináljak vele?

2021. jan. 13. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csúszott a telefon hátuljára? :D
2021. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Messenger mostanság egy csomó funkciót kivett. Biztos nézik, hogy reagálnak rá a felhasználók, mert, hogy sok értelme nincs. Valószínűleg lehet kikapcsolták vagy csak elcseszték és nem működik. Én múltkor nem tudtam bejelentkezni három hónappal előtti verziót kellett vissza tennem apkval, mert folyton kidobott.
2021. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, tapasztaltam a csodas modositasokat az utobbi idoben, de pl megvan meg a regi telom is, nemreg csereltem csak le es azon is a legujabb verzio van letoltve a messengerbol, ott megis megvannak a chatfejek :(
2021. jan. 19. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!