Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűntek dolgok a telefonomról...

Eltűntek dolgok a telefonomról,hogyan?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy idegenek feltörték a telefonomat és leszedték a képeimet?

Eltűnt az összes fotóm..kb 1500db volt.egyik napról a másikra eltűntek.Nem én töröltem őket az 1000%.Ez mégis hogy lehet??


2021. jan. 14. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Milyen alkalmazásból?
2021. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Azonnal le kell kapcsolnod a wifit/mobilnetet, repülő módba tenni a telefont. Így meg tudod akadájozni, hogy a vírus feltöltse az adataidat a víus készítőjének.

Könnyen lehet, hogy egy adatlopás áldozata vagy.

Valszeg fogsz kapni egy e-mailt, hogy fizess ennyit, hogy talán visszakaphasd az adataid.


Most jelen állapotában rajta vannak a képek, csak titkosítva, amit elég macerás lesz előhozni.

2021. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem alkalmazásból,hanem a Galériából.2-3évre visszamenőleg csak 22kép maradt+a messenger és viber képek...A lomtárban sincs semmi...Tegnap még megvolt minden!!
2021. jan. 14. 13:13
 4/20 A kérdező kommentje:
2es válaszoló!Hogy tudom ezt ellenőrizni vagy utánanézni,hogy mi történt?vagy ez lehetetlen?
2021. jan. 14. 13:15
 5/20 anonim ***** válasza:
Egy másik telefonon töltsél le egy víruskeresőt(Avast-AVG,Eset,Avira,Kaspersky,Panda,Malwarebytes), futtasd le, ha talál valamit, töröld le. Esetleg egy spyware keresővel is megküldheted.
2021. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Másik telefonon kell letöltenem?A saját víruskeresőm semmit nem mutat.
2021. jan. 14. 13:26
 7/20 anonim ***** válasza:

Szóval van saját víruskeresőd? Mi a neve?


Ha tényleg semmit nem talált, akkor lehet, hogy nem vírus.

2021. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Safe security a neve
2021. jan. 14. 13:30
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de az nem a legjobb víruskereső. Sok gondok voltak vele régen is. Inkább a felsoroltak valamelyikét töltsd le, azok megbízhatóak.
2021. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az Avastot letöltöttem.Sejtettem,hogy a jelenlegi nem a legjobb..de azt nem gondolzam,hogy ennyire..
2021. jan. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!