Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerika a Xiaomi telefonoka...

Ha Amerika a Xiaomi telefonokat is szankcionálni fogja, akkor lemondassz a Google szolgáltatásokról vagy vásárolsz más gyártótól telefont?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Maradok a Xiaominál/Huaweinél.
Veszek Applet, amire az USA is ösztönözni próbál.
Veszek Samsungot.
Veszek Sony-t/LG-t/Nokiát/stb..-t.
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Marad az oneplus
2021. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Trumpnak nem a Huawei telefonokkal volt problémája, hanem az 5G hálózatatát tartotta kockázatosnak. A Xiaomi ebben nem érintett, úgyhogy kizárt, hogy hasonló helyzetbe kerülne, mint a Huawei. Amúgy meg Trump már egy senki, Biden pedig nem foglalkozik ezzel.
2021. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem ugyanazon a Blacklisten lesz a Xiaomi mint a Huawei!!! A Huawei kereskedelmi blacklisten van míg a Xiaomi csak katonai, hadseregi felhasználásra tiltott! Ebből az átlag ember semmit nem fog érezni, marad a Google, stb.
2021. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most samsung s20+ van, de megbántam, hogy váltottam a huaweiről.


A kijelzője és a hangszórók jobban, de a telefon rendszere elég béna.

2021. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sándor G ***** válasza:
62%
Ez a TRump hülye hozzá, még mérni sem tud!
2021. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos, hogy azonnal váltanék, bármelyik telefont is tiltanák. Én nem fogok se mókulni vele, se lemondani a szolgáltatások akárcsak egy részéről. Ha 200-300 kilóért veszek mobilt, akkor nehogy már úgy hozzam ki a boltból, hogy szép, jó, kiváló,csak bizonyos funkciókat b*szhatsz.
2021. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!