Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Instagram Story Highlightot...

Az Instagram Story Highlightot lehet így csinàlni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy az én fiókomon rámentem egy ismerősöm profiljára. Az én fiókomról láttam mind a 3 Story-highlightot, de a másik barátnőm az ő fiókján csak kettőt látott.

Leteszteltük és úgy hogy mindketten követtük utána pedig úgy hogy egyikünk se követte (a 3. barátunkat) és akkor is ő csak 2 sztorit látott míg én 3-at.

Esetleg tudja valaki, hogy ez miért van?

Előre is köszi az értelmes válaszokat! 😊



2021. jan. 18. 17:36
 1/1 anonim válasza:

Profilodra rámenve a profil szerkesztése fül alatt egy karikában van egy plusz jel. Arra rámész és ott tudsz újakat létrehozni. Ki tudod választani, melyeket akarod belerakni.

Utána pedig bármikor ha kiraksz egy storyt egyszerűen bele tudod majd rakni. Felhúzod a storyt, jobb lent körben szív és ki tudod választani, melyik highlightba kerüljön.

2021. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!