Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini, milyen vezeték...

Iphone 12 mini, milyen vezeték nélküli gyorstöltőt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a telefonomhoz egy vezeték nélküli gyorstöltőt, viszont nem gyári Apple Magsafe-t, az valahogy nem igazán tetszik. Ahogy olvasgattam a Baseus és a BlitzWolf márkát ajánlják és "istenítik" mindenhol. Mivel a 12 mininél maximum 12w a gyorstöltés sebessége így értelemszerűen egy 15 wattos gyortöltőre és egy 18 wattos adapterre lesz szükségem. A kérdésem fő célja az lenne, hogy ezekkel is működni fog a telefon gyorstöltése? Vagy csak a gyári apple töltőkkel?

2021. jan. 19. 14:15
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:
Elméletileg kell, hogy működjön. Viszont nekem is 12 Mini van és van egy vezeték nélküli töltőm, amit a 8-ashoz vettem kb egy éve. Azzal szépen megy a töltés viszonylag gyors is, de a Mini lassabban tölt, de nem is ez a fő gond, hanem hogy annyira felmelegszik a töltő áramkör része, hogy forró a burkolata, inkább nem is használom, csak a 8-ast töltjük róla. Ez egy Aliról rendelt egyébként nem egy gagyi töltő+adapter. Most egy Magsafe félét várok szintén Aliról az autóba szánom elsősorba, de majd meglátjuk mennyire működik jól.
2021. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!