Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Amazonról vásárolni az...

Megéri Amazonról vásárolni az amerikai (snapdragon-os) Samsung Galaxy S20 FE 5G-t?

Figyelt kérdés
Nézegettem az alábbi telefont és az európai verzióját szidják az aksi rövid üzemideje és a telefon forrósodása miatt. Elvileg az amerikai snapdragon procis verziójával nincsenek ilyen gondok és ezért is gondolkozom azon, hogy azt kéne beszereznem. Egyébként 800 dollár lenne vámmal, mindennel együtt az egész. Elsősorban a weboldal megbízhatósága érdekelne.

2021. jan. 22. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, nem biztos hogy ugyanazokat a frekvencia sávokat tudja az amerikai mint az EU kivitel. Mások, illetve részben mások a hálózatok. Nem biztos az USA modell minden funkciója működni fog az európai hálózatokon. Például legutóbb talán az LTE-vel volt ilyen gond, más frekvenciát használnak hozzá Amerikában.

Szóval alaposan tájékozódj előtte, ellenőrizd tételesen milyen frekvenciákat támogat az amerikai és milyeneket az európai modell.

Én nem rendelném az USA modellt mindenesetre, Európában az EU-s piacra gyártott modelleket kell használni.

2021. jan. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ekkora összegű telefonnál megfontolnám a garancia kérdését is (mert ugye így az sincs).
2021. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
meg áfa és vámkötelezettség is van... lehet többe fog kerülni mint itthon.
2021. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!