Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iphonera zenét...

Hogyan tudok iphonera zenét rakni Itunes nélkül?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
3uTools
2021. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Pfuu van valami alkalmazás, amit le tudsz tölteni és azon belül van youtube is meg a letöltött zenéid stb. Majd leírom a nevét ha eszembe jut:D
2021. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a gyári zene alkalmazásba nem lehet iTunes nélkül - legalábbis én még nem jöttem rá :DD

Viszont van megoldás!

Szedj le egy másik zenelejátszó appot

VOX pélául tök jó és lejátszik mindenféle formátumot (losslesseket is)

Vagy a VLC, vagy AVplayer, stb...


Aztán a zenét töltsd fel a gépedről vagy a google driveodre, vagy az ivloud drive-ra (icloud.com-ra böngészőből bejelentkezel és ott icloud drove - kb ugyanaz mint a google drive, behúzod a fájlt és feltöltődik)


Az iPhoneonon megnyitod a Fájlok appot és kitallódod a fájlt

rábögsz, majd bal alul a felfeléé mutató nyilra koppintasz (megosztás)

Itt látni fogod az zenelejátszó appot amit letöltöttél (ha nem látod, akkor teljesen görgess jobbra, szerkesztés és itt már látnod kell, és be tudod kapcsolni, hogy megjelenjen a megosztási listában)

Ha minden jól meg akkor az appikonjára kattintva megnyitva az appot, benne pedig a zenédet.


Ha átkerült az appba a zene a drive-ről lehet is törölni hogy ne foglalja a helyet

2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
VLC-t telefonra feltelepítve, lehet számítógépről rátölteni bármit, VLC-ben van olyan hogy "Wi-Fi megosztás", a hálózatnál. Ekkor látod az alkalmazásban a fájlokat, le tudod játszatni őket.
2021. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah most olvasom előző is erre célzott.
2021. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Kb. 1400 Forint havonta az iOS Zene app , annyit megér.
2021. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki csak saját zenéket szeretne hallgatni, akkor nem éri meg, illetve (nekem személy szerint) nem érné meg. Persze ez az én véleményem.
2021. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2021. jan. 23. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!