Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hotmailban tárolt telefonszámo...

Hotmailban tárolt telefonszámokat, hogy tudok átvinni androidra?

Figyelt kérdés

Volt egy windowsos telefonom. (Kuka, totál bedöglött.)

Most találtam meg, hogy hotmailba mentette a telefonszámokat.

Ez tök jó, de nem szívesen írnám be az új androidos telefonomba újra majdnem az összes számot egyenként. Elég macerás lenne.

Hogy tudom ez gyorsan átvinni?


Ha esetleg megoldható, akkor jó lenne úgy, hogy csak azt vigye át amit én kijelölök. Sok szám van amit már nem hívok.



2021. jan. 23. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

az outlookra gondolsz? :D

az van androidra is: [link]

2021. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja ez megvan, de itt csak leveleket tudok olvasni.
2021. jan. 23. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyes e-mail kliensek, például a Xiaomi saját e-mail kliense, a MIUI-Mail képes az Outlook fiókból le szinkronizálni a névjegyzéket is, ami telepíthető nem MIUI -s Android -ra is. Egy ilyen valószínűleg tökéletes lenne erre a feladatra (plus az Outlook levelezés elérésére is, ha azt használod, de kezel rengeteg más fiókot is).


Innen letölthető a példaként emlegetett MIUI-Mail:


[link]

2021. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!