Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívásátirányításkor egyszerre...

Hívásátirányításkor egyszerre csörög mindkét telefon? A cél, hogy a vezetékes és a mobil is csörögjön. Telekomos mindkettő a mobil dominos.

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak az csörög amelyikre átírányítod-
2021. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2021. jan. 25. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Van opció feltételes átirányításra is. Így megoldható, hogy az első fél percben a mobil csörögjön, utána a vezetékes. Persze mindez csak akkor, ha a mobilszámon keresnek és megfelelő lenne számodra így is.


A beállítás menete (mindenféle mobilon működő megoldásként USSD kóddal):


Bekapcsoláshoz tárcsázóban bepötyögve az alábbi USSD kódot, majd hívás:

**61*telefonszám*11*másodperc#


Itt a "telefonszám" helyére az a szám kerül, amire át akarod irányítani a hívást, vagyis a te esetedben a vezetékes teló száma. A "másodperc" helyére egy 5 -el osztható, maximum 30 -ig terjedő szám kerülhet, ami azt határozza meg, hogy mennyi idő után történjen meg az átirányítás a beállított számra.


Kikapcsoláshoz:

##61#


Állapot lekérdezéshez:

*#61#



Megjegyzés:

A bekapcsoláshoz szükséges kódban a "11" -es szám azt határozza meg, hogy a hanghívások kerüljenek átirányításra. A szám módosítása hatással van az átirányítás típusára, ezért nem javasolt!!!

2021. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm, igen, tudok róla, ezt az opcíót megtaláltam én is.
2021. jan. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!