Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem akar benne maradni a...

Nem akar benne maradni a telefonom az IOS 14 Launcher-ben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy huawei telefonom van amin az ios 14-et használom bármit csinálok nem marad meg ios 14-es képernyőm. Vagy ez ilyen? És az alkalmazások képei sem maradnak meg. Mit csináljak? Tudnátok segíteni?

2021. jan. 25. 21:46
A kérdező szavazást indított:
Nem tudok segíteni
Nem, lehet megoldani
Ennek ilyennek kell lennie
Segítek
Tudok segíteni
Mi az az ios 14?
Mi van? Nem értem.
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Huawei telefonon hogy van iOS rendszered?? 🤔
2021. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ios rendszer, hanem van alkalmazás amivel lehet csinálni ilyen easthtic dolgot. Az alkalmazások képet meglehet csinálni meg minden. Keress rá: ios 14 for android
2021. jan. 25. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Kapaszkodj meg: azért, mert nem rá való.
2021. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ah, van külön androidra
2021. jan. 26. 07:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még sosem hallottam. Szerintem kamu. :(
2021. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, a Huaweinél a task killer nem a legjobb. Szerintem ez szólt közbe, és mindig bezárja az appot. Nálam is volt ilydn régen, csak én always on-t töltöttem le, és az első 2 alkalom után egyszer csak fogta magát, és bezárt.
2021. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
MR. TECH és te mit csináltál? Vagy mi a tipped? Hogyan oldjam meg?
2021. jan. 26. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem engem kérdeztél, de ha még nem tetted be, akkor a beállításokban engedélyezd a háttérben futtatást. Illetve az alkalmazásváltó képernyőn ha lefelé pöccinted az appot, akkor megjelenik egy lakat, elvileg így sem kellene bezárnia.
2021. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 engedéyeztem a háttérben futást a telefonkezelőben, és a beállítások, engedélyek menüben az akkumulátor optimalizálásban kikapcsoltam ezt az appot, így azt nem zárta be.
2021. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Semmi értelme az ijen felület átvarázsolásnak,csak lassítja a telefont,ha Ios kell vegyél iPhone-et.
2021. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!