Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen töltőt vegyek az...

Milyen töltőt vegyek az iPhone 12 Pro maxhoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs a csomagban töltő hozzá, de az iPhone 8amat le szeretném cserélni az újabbra, és annyi féle töltő van már, hogy én nem tudok kiigazodni rajta. Légyszíves linkeljétek el, hogy milyen eredeti és nem eredeti töltőket tudok venni, töltőfejjel együtt.

Köszönöm



2021. jan. 26. 10:35
 1/8 KeyserSöze válasza:
Nekem egy éves iphone 7 telóm van és használom a gyári töltőjét még illetve vettem egyet ami nem eredeti Baseus töltőt ami szintén elég jól bírja. Egyik cimborám is ilyet használt azért próbáltam ki én is és nekem bejött.
2021. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van töltőm az iPhonehez, de elvileg a 12 szeriához már teljesen másmilyen töltő kell majd, és teljesen összezavarodtam, fogalmam nincs miylet vegyek :D
2021. jan. 26. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A dobozban fogsz találni egy USB C - Lightning kábelt, tehát kábelre nem kell költened, csak egy megfelelő hálózati adaptert kell vásárolj.


Személy szerint a gyári adapterek híve vagyok, az USB C adapterek közül az összes támogatja a gyorstöltést.


A gyári 20 wattos adapter 8 ezer forintba kerül.

2021. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az akkor mondjuk ez lenne? [link]
2021. jan. 26. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném az előző válaszom, hogy a 12-es szériánál megjelent az úgynevezett MagSafe töltő, melyet mágnesesen tapaszthatsz a készülék hátuljára. Az 17 ezer forintba kerül, plusz ugyanúgy kell venned adaptert.


Bár kifejezetten praktikus, ám én nem szeretem használni, mivel egy idő után mind a telefon üveg hátlapján, mind a telefontokon nyomott hagyott.

2021. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan az, amit linkeltél.
2021. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A MagSafet láttam már, de olvastam sajnos amit te is írtál, hogy nyomot hagy, így inkább a hagyományos "dugdosós" módszernél maradok azt hiszem. Mentek a zöldek!
2021. jan. 26. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen Apple 20W-os USB-C adaptert vettem. Műdködik, alig melegszik és a telefon is épp csak langyos.
2021. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!