Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt az Apple Music? (Iphone...

Eltűnt az Apple Music? (Iphone 5S)

Figyelt kérdés

Zenéket szerettem volna PC-ről az iTunes-ba rakni, amikoris látom, hogy eltűnt a Zene ikon a telefon jobb alsó sarkából. Nem lehet megnyitni, rákattintani, el van szürkítve.

Ez mitől van? :o



2021. jan. 29. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
9 éves telefon! Ne várj csodákat.
2021. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted ezzel most segítettél? Szerencsére eddig tökéletesen működött, az akksi elévülésén kívül, de nyilván ez ilyen.

Ez az App lezárás, elsötétülés meg valami szoftveres dolog lesz, azért is kérdeztem.

2021. jan. 29. 19:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Windows iTunes-ból visszaraktam egy biztonsági mentést, majd egy reboot után megjavult. :)
2021. jan. 29. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
7 éves és nem 9!
2021. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iOS 10 kell neki. Fel van frissítve a legújabb rendszerre? Az 5s-t 12-ig lehet frissíteni szóval működnie kell vele.
2021. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: látom már megjavult.
2021. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!