Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy telefon, amin gyári...

Van egy telefon, amin gyári visszaállítás történt. A kérdés a következő: Ha mégegyszer gyári visszaállítás indítok, akkor lesz különbség az első és az utóbbi állapot között?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de azért kiváncsi vagyok a ti véleményeitekre. (Trollok off)

2021. jan. 31. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

hogyan lenne különbség?

ha 200x állítod vissza akkoris ugyanazt az állapotot fogod kapni

2021. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elő történet:

A bátyámnak belassult a telefonja és gyári visszaállítását indította. Közben azt mondta nekem, hogy egy xy személy mondta neki, hogy mivel régen volt visszaállítva, így csinálja kétszer meg.

Én ezen jót nevettem, de azért kiraktam ezt, hátha mégis rosszul tudnám.


Köszönöm a gyors reagálásokat.

2021. jan. 31. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát persze. Ja nem :))


Egy gyári vissza is ugyanúgy haty mint 2.

2021. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Némi különbség lesz, de ebből nem sok mindent veszel észre.


A különbségek:

A belső tárhely többszöri írása csökkenti a lehetséges írási műveletek számát.

A többszöri reset -elés többszörös munkát jelent, amihez töblet energia szükséges (és ez töblet hőt is termel), amit alap esetben az akkumulátorból vesz fel a készülék, így az többet merül.


Ebből csak a merülést és esetleg a melegedést veszed észre az elején, de ha sok ezerszer megcsinálod a reset -elést, akkor a tárhely írási ciklusai is tudnak gondot okozni (bár ez nagyon nagy szám, szóval ehhez több hónapig kellene egymás után reset -elni).

2021. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!