Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért használ még mindenki...

Miért használ még mindenki Messengert? Miért megy felfele az értékelése a Google Play-en?

Figyelt kérdés
A napokban töröltem a telefonomról, mert elegem lett belőle, hogy befagy az egész oprendszer, ráadásul tele van hibával, frissítésről frissítésre rosszabb. Nem jelzi, ha üzenetet kapok, de van, hogy olyan üzenet ugrik fel, amire már válaszoltam is, nem látni, ha gépel a másik (bár ezt szerintem kompletten kivették az asztali Facebook-ból is), plusz ami még nagyon idegesítő, hogy az üzenetek idézőjelben ugranak fel. Nagyon rámentek a fejlesztők a design-ra, de sajnos a program stabilitásának és hasznosságának a rovására.

2021. jan. 31. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Hol máshol beszéljenek az emberek? Tudod nem mindenki használ instát meg snapet stb;D


A második kérdésre inkább nem mondok semmit.

2021. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmi ilyesmi problemam nincs vele. Amugy nyilvan azert, amiert en is: a legtobb baratomat ott erem el.
2021. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Nálam nincs vele semmi baj. Gondolom a többségnél nincs, ezért használják.

A WhatsAppot úgy utálom ahogy van, a Viber szar, valaki ír egyik nap este, és másnap délután kapom meg az üzenetét, a Skype belassítja a telefonom, lehetetlen beszélgetni mert minden csúszik, percek telnek el mire elmegy egy üzenet, Hangoutson nagyon kevesen hajlandóak beszélni, más meg nem nagyon van, mert ezek mennek jelenleg Magyarországon. Hiába töltenék le akármilyen appot, ha az ismerőseimnek nincs telepítve.

Szerintem még mindig a Messenger a legjobb, nem olyan zárt, olyan ismerőseid is könnyen elérnek ha akarnak valamit, akiknek nincs meg a számod, és te is bárkit elérsz.

2021. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

"A napokban töröltem a telefonomról, mert elegem lett belőle, hogy befagy az egész oprendszer, ráadásul tele van hibával, frissítésről frissítésre rosszabb."


Hát nekem még nem fagyott be.



"Nem jelzi, ha üzenetet kapok, de van, hogy olyan üzenet ugrik fel, amire már válaszoltam is."


Nekem is van, hogy nem jelzi, de mivel megnyitom ezért nem zavaró.



"Nem látni, ha gépel a másik."


Nem mindegy? Amúgy is az üzenet a fontos.


Hol máshol beszélgessünk, Skype-on????

2021. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
A jó öreg MSN-t még mindig nem verte meg semmi, na.
2021. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Maga az app nem lenne rossz. De én épp a hónapban töröltem le a telefonomról, mert azt vettem észre, hogy az összes app közül ez fogyaszt a legtöbbet meg úgy is, ha alig használom. Pc-n nincs vele gond.

Viszont mivel a régi és sokan használják így lényegében mindenki rá van kényszerítve. Minden ismerőst nem kérhetek meg, hogy használjon mást, pedig sok jobb alternatívája van.

2021. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
ICQ?
2021. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
és akkor ha te letörölted akkor nekem is törölnöm kell?
2021. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#1-es, valóban nem mindenki használ "instát", ahogyan én sem, nem az a korosztály vagyok :D
2021. jan. 31. 23:59
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk azt tényleg nem értem én se, hogy miért vették ki Facebook-ról az oldalon lévő közvetlen levelezést, de tökmindegy, most nem ez a lényeg! Azért használom, mert ott minden ismerősömet el tudom érni, könnyen működik, és mindig meg lehet osztani rajta valamilyen formában, hogy pontosan mire gondolok!

"frissítésről frissítésre rosszabb" - hát minek frissítgeted? Én még sose frissítettem, mégsincs belőle semmi hátrányom, levelezés, linkelés, hangulatjel, fájl beillesztés, partner gépelésének jelzése - minden klappul működik rajta! Az üzeneteket is simán kapom meg, nem idézőjelben!

Ha befagy az egész op. rendszer, akkor szoftveres- vagy ősrégi Androidos esetén hardveres gond is lehet, ha a telefonod ezt nem bírja! Milyen telefon?

Szóval nem értem a felháborodásod, ami miatt kiírtad a kérdést, mert összeségében ez nem általános probléma, csak a Te telefonodé!

2021. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!