Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-ot lehet vezeték...

Iphone 6-ot lehet vezeték nélküli töltővel tölteni?

Figyelt kérdés

Tegnap elromlott a töltőm, és ma rendelni akartam egy új kábelt hozzá de megláttam a vezeték nélküli töltőket. Soha nem volt még se nekem se ismerősömnek ezért nincs tapasztalatom vele. Szerintetek jó, ugyan olyan jól tölt mint egy hagyományos töltő? És iphone 6-ot is lehet már azzal tölteni? Csak mert az nem épp a legújabb telefon, nem tudom ez számít e.

Köszi előre is!



2021. febr. 1. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Vezeték nélküli töltő a jobb
Hagyományos töltő a jobb
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A telefonod nem képes vezeték nélküli töltésre, az iPhone 8-tól tudják ezt.
2021. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A vezeték nélküli jobb, ám a telefonod ezt nem támogatja.
2021. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

eltekintve ugye a borzalmas töltési sebességtől (durva 10W) és hogy így töltés közben nem is lehet használni a telefont.

2021. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak általános tévedés, hogy a vezeték néküli jobb. Természetesen aki még nem használt ilyet, az nem is tudhatja. Majd az lesz a jó, ha feltalálják a WiFi-n keresztüli töltést. Bár ez nem most lesz.
2021. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

kezdődik... :D

[link]

2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
#4 iPhone XS-em van, amivel már lehet vezeték nélkül tölteni, tehát a feltételezésed alaptalan. 🤗 Egyébként meg kinek mi. 😗
2021. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

iPhone 6-ot nem lehet vezeték nélküé tölteni. A 8-as szériában mutatkozott be ez a lehetőség.


A vitához meg annyit fűznék hozzá, hogy bár a számokat - V, A, W, stb... - össze lehet hasonlítani, de ez csak farokméregetés. A felhasználási szokások a lényegesek.

Amikor reggel látod, hogy elfelejtetted felrakni a telefont töltőre, akkor egy vezetékes gyorstöltő életet ment! Mire kikönnyezed a csipát, már értelmes mennyiségű töltéssel tudsz elindulni.


Viszont nekem az irodában sokkal-sokkal kényelmesebb volt a vezetéknélküli töltő! Előtte mindig levertem a dróttal mindent :D

A vezeték nélkülire meg csak rádobom, meg leveszem, tök kényelmes. A sebesség pedig másodlagos, mert ha csak szinten tartja a töltöttséget, már jó!

2021. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Teljesen jogos, de QI-n nem tudod használni, csak ha leveszed. De az Xiaomi töltője biztosan jó lesz.

2021. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Ki mondta, hogy a wezeték nélküli töltőn használni akarom? :D

Egyébiránt pedig lehet használni - legalábbis az iPhone-t. Vezeték nélküli ülessel úgy szoktam telefonozni néha, hogy rá van dobva a qi töltőre.

2021. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

#7 ott a pont. De nagy hatrany, hogy nem nyomkodhatod, amig tolt... En ha vezetekesen toltom sem nyomkodom kozben, lmfao.

Szamomra az a hatrany, hogy puszta kezzel nem birom kihuzni a lightning kabelt a telefonbol, mivel fortelmesen tud izzadni a kezem, es csuszik.

Toltesi sebesseg se mindenkinek mervado, szoval tenyleg kinek a pap, kinek a papne..:)

2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!