Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy amikor a game guardian alkalmazással hackelem a játékot, akkor be tudjak jelentkezni online? Googleplay/facebook bejelentkezésről van szó.

Figyelt kérdés
Amikor a klónozó mappába kerül a játék, hogy a Game guardian meg tudja hackelni, akkor csak offline/vendégjátékos módban tudok ugyebár belépni. Csak biztos van mód rá, hogy onlinera bejelentkezett fiókot tudjak módosítani. Több játékot is tudtam manipulálni bizonyos funkciókban, ami alapból online játék, de pl hogy online térbe belépjek, be kell ugye jelentkezni facebookkal vagy google fiókkal. Csak ugye a clone mappás játékot nem engedi. Erre próbálok valami megoldást találni.

#hacker #cheat #Parallel #Game Guardian #Gameguardian #Dual space
2021. febr. 8. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Miért jó csalni? Miért nem lehet tisztességesen játszani?

Ettől nem leszel menőbb, meg több, hogy ilyeneket csinálsz. Szerintem is gyorsan felejtsd el inkább.

2021. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

#3 Azért ennyire tirpákok ne legyünk.

Vulgáris szavak nélkül is meglehet neki mondani, hogy nem helyes, amit tesz. Ahogy én is elmondtam neki a 2-es válaszomban.

2021. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

#5 Szólsz* maximum. :D

Csak mondtam, de látszik a nevelés hiánya nálad is jelen van. Sebaj.

Egy pár atyai pofon után lehet te is tudnád a jó modort.

2021. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Tudom hogy, alt+F4
2021. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Mi olyan meglepő abban, hogy a hachelt, modolt, külső forrásból letöltött játékok nem engedélyezik az online módot? Valamit valamiért.


Meg miért van mindenki kiakadva a kérdezőn?

Én a Mass Effect-et játszottam ki anno cheat kódokkal. S hogy miért? Mert az volt az első normális játékom, s már az elején meghaltam vagy 10-szer ugyanannál a küldetésnél. Így meg kicsit nehéz lett volna haladni a sztorival...

2021. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

#6 A cheat kódok és a segédprogramok - az én nézetemben legalábbis - nem ugyanazok. :)

Meghaltál 10-szer? Biztos a játék hibája volt, rósz lyáték (szarkazmus).

2021. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért az nem ugyanaz, a kérdező egy online játékban akar csalni, más játékát tönkretenni
2021. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Így van, az meg a másik.
2021. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Offline játékban szerintem nem probléma a hack, de pl csgo ba... Undorító
2021. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!