Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne jobb...

Melyik telefon lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

A Samsung galaxy s20fe és a Xiaomi mi 10t pro között választanék. Szempont, hogy tartós legyen ( ne kelljen 2-3 év után lecserélni, mert lassú stb.), akksi jól bírja, kamera és teljesítmény (játékoknál is). 190 ezer mindkettő telefon, viszont a xiaomi 256gb-al es 8gb ram-al lenne ennyi, míg a samsung 128gb tárhelyel és 6 giga rammal. A xiaomi nem vízálló, vagy hát hivatalosan nem az (nincs meg az ip68) ami azért zavar engem, mert nem akarom, hogy eső miatt meghaljon vagy véletlen vizes lenne aztán annyi...

Esetleg tapasztalatok aki valamelyik készüléket használja?



2021. febr. 11. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S20 FE
Xiaomi Mi 10T Pro
18 szavazat
 1/8 Magyar László Patrik válasza:
88%
Válaszd nyugodtan a Xiaomit ha az tetszik, néhány csepp esőtől nem fog tönkre menni egy telefon se.
2021. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben iPhone 12-őt vennék. Egyébként viccet félretéve én is a Xiaomit venném, egy esőtől semmi baja nem lesz egyik telefonnak sem főleg úgy hogy gondolom azért esernyőt is szoktál használni
2021. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kockagolyo válasza:
61%
Tökmindegy melyiket veszed, bejelentéstől számított két-három év után nem jönnek rá még biztonsági frissítések se, onnantól kiszámíthatatlan mikor fogja más is használni a telefonod a tudtodon kívül.
2021. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi 10 tud 5G-t, nagyobb az aksija.gyorsnak gyors lesz mindkettő.
2021. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ez az 5G téma nem tudom mennyire parasztvakítás, vagy nem az, de Magyarországon mennyire van kiforrva ez a dolog? Csak mert sokan írják, hogy ez az 5g nagy parasztvakítás és, hogy sokan nem fogják ezt kihasználni egy ideig. Egyébként köszi a válaszokat!:D
2021. febr. 11. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát különböző szolgáltatóknál meg tudod nézni az 5G lefedettséget de ez főleg csak valamennyire Budapesten van és még pár Balatoni városnál. Meg ugye ahhoz olyan előfizetés is kell ami drágább mint a 4G-s. De így hogy írtad hogy évekig akarod használni szerintem így meg fogja érni az 5G mert évek múlva Magyarországon is sokkal több helyen lesz elérhető
2021. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá hogy külön lett volna 3G és 4G előfizetés.
2021. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az nem volt külön de most nem minden csomagban van 5G (legalábbis amelyik szolgáltatóknál néztem ott mind külön csomagba volt)
2021. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!