Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 1 LG G3 telo...

Szerintetek 1 LG G3 telo megalja mai napig a helyet?

Figyelt kérdés

vilagosabban: ugy ertem hogy ha a mai napig 1 ilyen telot hasznalok megalja a helyet pl. uj telokkal szemben? mukodik normalisan? vannak mar vele gondok, nem elavult? ha nem is nagyon jonak de jonak, kozepesnek elmegy?


csak mert apu vett uj telot es nekem adna a mostani (samsung s8) melle. megeri?



2021. febr. 12. 18:09
A kérdező szavazást indított:
jo telefon/megallja a helyet mai napig
elaavult, ne viccelj mar
11 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

na?



es meg vmi: LG G+ vagy Samsung Galaxy J5???

2021. febr. 12. 18:13
 2/9 A kérdező kommentje:
*g3
2021. febr. 12. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát, azért egy lassan 7 éves telefonról beszélünk... Nekem G4 volt, de 2 éve lecseréltem, mert már nagyon érződött rajta, hogy régi. Persze a mai napig megvan a fiókomban. Szerettem nagyon.
2021. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem még mindig S8 van, pedig fél évente vettem újat régebben.

Egy gond van vele, az akksi már nagyon merül, tölteni meg már nem tölt olyan gyorsan.

2021. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy telefonálásra, messengerre jó lesz még a régi telefon is. Legujabb játékokra már nem
2021. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

@1 az ok h lassan 7eves de amikor 2014majusban kijott ez volt a hatalmas nagy csucs annyira istenitettek kb. mint most az iphone 12-t. ez volt akkor a legjobb telo. amugy se inkabb a kor szamit hanem a minoseg. az pedig jo!


jo nyilvan nem lesz a legjobb, de jonak jo? lehet ugy hasznalni mint pld. egy 2-3 eves telot?

2021. febr. 12. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a mostani S8-ad bőven jobb, mint a G3. Nem írtad, mire akarnád használni, úgyhogy nem tudjuk, hogy megfelel-e arra.
2021. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj, az akksi gondolom kuka eleve. g3 óta ez kb a 4. telóm ami van. Jó telefon volt anno, de ez már őskövület szerintem. Hívásokra, üzenetküldésre elmegy azért.
2021. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tudom h az s8 jobb mint az. amugy szine perfect allapotban van, nem lassu, nem bugos, nem merulekeny, nincs osszetorve, szint olyan mint amikor kijott a gyarbol


nem akarok vele vilagmegvalto dolgokat csinalni, ugye van alap 32gb ami rohadt keves de nyilvan kibovetenem szinten 32gb-s kartyaval, par alkalmazas lenne rajta, kozossegi oldalak, jatekok, sokat kirandulok ugyhogy fenykepezesre is lehet hasznalnam, meg ugye az alap dolgok. szerintem 1nek jo


amugy megkaptam, tartalek telonak jo lesz, ha mek olyan helyre akk inkabb ezt viszem mint az s8at h inkabb ezt lopjak el xd

2021. febr. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!