Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb választás ezek közül?

Figyelt kérdés

Szóval lenne 3 opció, de fogalmam sincs melyikkel járnék jobban, sok videó megnézése után se.

Adott a Samsung Galaxy S20 FE, ami nekem dizájnban, méretben és a rendszerben kedvencem, vízálló, van vezeték nélküli töltés és ez is tud tölteni más wireless charge-os cuccokat, de csak 12mp-es kamerák vannak és nincs 5G se. + úgy tudom ez kap még 3 évig frissítést is.-190e Ft

Van a Xiaomi mi 10t pro, itt a dizájn nem olyan rossz, de hatalmas a telefon, vastag is és a kamera is nagyon kidudorodik, ám az üzemidő kiemelkedő, 108mp kamera, 5G, ám nem vízálló és a kijelző is amoled, nincs wireless charging se.-190e Ft

Lenne még a xiaomi mi 10, ami szintén 108mp, 5g, van wireless charging, viszont ez sem vízálló, nem is tetszik a lekerekített kijelzője, és a Xiaomi-k miui rendszere nem tűnik olyan jónak, mint a Samsung-é, sose használtam egyiket sem, szóval lehet használat után ez változna. 170e Ft

Arra lennék kiváncsi melyiket érdemesebb venni összeségében?

-igény a jó üzemidő (napi 1 töltés max)

- jó videók, szép képek

- gaming teljesítmény

- ne lassúljon be 1 év után se számottevően



2021. febr. 13. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy S20 FE
Xiaomi Mi 10T Pro
Xiaomi Mi 10
8 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 10t pro-nál nem amoledet akartam írni, hanem lcd-t. :D
2021. febr. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!