Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » P30lite vagy iPhone 7?

P30lite vagy iPhone 7?

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt megválaszolni nem olyan egyszerű, mint gondolnád.

Tudnunk kellene ahhoz, hogy például melyik rendszert csíped jobban, mik az elvárásaid az adott telefontól (kamera, üzemidő, stb.) és ilyenek.

De, ha arra vagy kíváncsi, hogy én melyiket venném, akkor a válaszom: iPhone 7.

2021. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tavaly vettem P30 liteot, és egy teljesen jó telefon, a kamera elképesztő, én csak ajánlani tudom. Egyetlen negatívum, hogy a Huawei telefonokon nincsen google szolgáltatás (ahogy az iphonon se), amit meg kell szokni.
2021. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért az ios-nek kiforrottabb a google alternatívái mint a huaweinek. Amúgy én p30 lite-t javaslom, nekem nem jött be az iphone. :)
2021. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

P30 lite. Nekem ez van, és ezen még rajta van a google szolgáltatás. Úgy tudom a p30 széria utánikon nincs már. Ezeken még igen.

É nem szeretem az iphonet, nem jön be, se a belső stílus, elrendezés, se ahogy kinéz..

A huawei nekem a nyerő.

2021. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt a döntést kellett meghoznom hogy huawei vagy iphone. Eddig még sosem volt iphoneom de nem mertem úgy venni huaweit hogy nincs rajta google. Meg kellett szoknom az ios rendszerét, de meg lehet szokni és nem csalódtam, nagyon jó telefon. Szóval én inkább iphonet mondanék
2021. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint minden keppen iPhone-t vennék. Sokkal megbízhatóbb és jobb szerintem. De 2021-ben szerintem már inkább iPhone 8-at, vagy X-et vegyél. Én most váltottam iPhone 7-ről, 11-re. Nagyon szerettem a 7-et. Összességében egy jó telefon, a kamera éles és jó. Vízállónak maximálisan mondhatom, ( bár ez nem biztos hogy lényeges)mert kapott tőlem nem 1x eléggé sokat. Ha az ára miatt gondolkozol 7-ben akkor jó választás, még az elkövetkezendő 3 évben ha jól tudom biztos hogy megfogja kapni a frissítéseket. De ha egy kicsit tudsz még gyűjteni ra, vagy van keret akkor inkább egy 8-at vegyél.
2021. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

@2: ha ez az aggályod, akkor nyugodtan megveheted. A p30-család még GMS-el jött ki.

De a kérdés valóban nem olyan egyszerű: a Lite verzió ugye az aktuális modell (jelen esetben a P30) olcsó, ám jóval szerényebb teljesítményű verziója. Ezzel szemben az iPhone7 felsőkategóriás készülék -a másik oldalon viszont ott van, hogy az iPhone7 mára már elavult típus, a P30 pedig még egy jó ideig naprakésznek számít...

2021. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!