Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört mobil képernyő okozhat...

Betört mobil képernyő okozhat valamilyen gondot?

Figyelt kérdés
Szóval pár éve betört az iphone 4s telefonom képernyője és a hátlapja kicsit levált. HA töltöm a telefont akkor ez a befolyás nem fogja lecsapni az áramot vagy nem ráz meg vagy ilyesmi? Kicsit félek használni de ezen felül semmi baja. A képernyő negyedét nem látom de attól még használható. Azóta már felszáradt ha valami még folyna benne? Korábban töltöttem már és semmi gond nem történt de csak 1x volt azóta.

2021. febr. 13. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi gond, nem fog sem megrázni, sem a villanyt lecsapni.

csak ne vágd el a kezed a törött üveggel


mondjuk ha az akku is sérült akkor az leehet, hogy kigyullad.

2021. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.Köszi, van rajta tok így nem fogom elvágni :)

Amúgy belül tört el a képernyő képernyőján nincs törtés csak a hátán.

kiogyullad? :O

akkor nem használom inknább

2021. febr. 13. 23:38
 3/9 anonim válasza:
Pár éve? Mikor történt az eset, ha most írsz róla? Ha eddig nem volt gondod vele, akkor nem lehet belőle gond ennek a telónak a kijelzöjét fillérekért ki tudod cserélni/cseréltetni, vagy lehet hogy jobban járnál ha cserélnéd valamivel frissebb modellre.
2021. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos hogy sérült e ezért inkább nem hassználom
2021. febr. 13. 23:39
 5/9 anonim válasza:
Az egyes jól mondja az akkuval jobb vigyázni
2021. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.1 éve talán belegondolva.

friss modelt gondoltam ezt is csak addig amig vennék egyet.d

de másik telefonom meg rohadt lassu sajnos, ez a 4s meg ezerszer gyorsabb nála. megjavitani ezt már nem éri meg szerintem de ezvolt a kedvenc telefonom sajnos.:( nagyon hiáynzik a mérete miatt.

mennyibe kerülne egy teljes renoválása? iphone 4s használtan vettem. már azt se tudom hol..nem fognak kiröhögni hogfy ilyen régi telót akarok megjavitani?

2021. febr. 13. 23:41
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ha töltötted már párszor, akkor szerintem kiadta volna már a hibát az akksi.

Figyeld, hogy nem melegszik-e töltés vagy használat közben nagyon

2021. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi.

azért lehet még rajta javítani?

nem szeretném hogy kárba vesszen ez olyan sokáig bírta gond nékül..

2021. febr. 13. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsi törés a külső felületen nem befolyásolja a működését, akkor nem lesz probléma az aksival se, ha a résen keresztül nem szöggel és kalapáccsal mész neki. illetve megrázni se tud, mert kb annyi energiát ad le mint egy galván elem.
2021. febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!