Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefonra érkező szoftver...

Egy telefonra érkező szoftver frissítés elronthatja pl a mikrofont?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha hiba van a kódban, akkor igen, de nem maga a mikrofon romlik el, csak nem tudja az adott frissítéssel használni a telefon
2021. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elállítódik frissítéskor, de nem a mikrofon romlik
2021. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoftveresen történhet hiba de gyári visszaállítással helyre lehet hozni. Amúgy is ajánlott minden nagyfrissítés után (pl Android 10 —> Android 11) gyárit csinálni a telefonon, hogy az előbbi Android verziónak a hibáit elfelejtse a telefon.
2021. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szoftveresen össze akadhatnak a driverek, ami miatt hibásan működhet. Én noname doogee telefonomnál tapasztaltam, hogy egyik frissítés miatt lecsökkent a max hangerő kb 0-ra és a mikrofonba is ordítani kellett, gyári beállítások és frissítések újra telepítése megoldotta.
2021. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a telefonban a panelt amin a mikrofon van egy újra de a hiba ugyan az ezért is gondoltam a szoftver frissítés dologra mert a múltkor felfrissült a szoftver de ismerősöm szerint működött neki.Amúgy anno a telefon le lett ejtve tudom,hogy akár az alaplap is sérülhet bármikor ha fizikális behatás van.Szóval az előző panellal volt egy factory reset bár nem én csináltam hanem a tulaja szóval nem tudom melyik módozatot csinálta,hogy a telefonbelit vagy a külső hard resetet én magyaráztam el neki,hogy kell csinálni de én magam nem láttam mit és hogyan csinál.Szóval beraktam az új panelt de nem csinálta semmi factory resetet de még az eszembe jutott,hogy a huawei gyári szoftverével vissza rakni a megjelenéskori első fent lévő verziót de aztán,hogy az segíthetne e nem tudom.Azt viszont tudom,hogy erre a típusra meg még jó párra sokan panaszkodtak ugyan ezen hibával egymás utáni cserekor is ugyan úgy előfordulva.
2021. febr. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!