Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakinek iPhone 11 vagy...

Ha valakinek iPhone 11 vagy 12 telefonja van, arról miért gondolják azt mások, hogy menőzésből vette?

Figyelt kérdés
Közben olyan rosszindulatú megjegyzéseket tesznek, hogy a hűtő meg üres otthon. Őszintén, ezt honnan tudná bárki is, amikor idegenekről mondanak ilyeneket? Ennyire savanyú a szőlő, és irigyek az emberek? Ha nekik nem futja rá, akkor biztos másnak se, csak menőzésből vette? Vagy ha nem ez, akkor mi ennek a pontos oka?

2021. febr. 14. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert az iPhone extrémen túl van árazva.
2021. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről nem gondolok semmit se. Totál nem érdekel, hogy másnak milyen telefonja, autója stb egyéb jószága van.

Szerintem a legtöbb ember ugyanúgy gondolkodik ahogy én.

2021. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szirty ***** válasza:
77%

Előítélet.

Nem is teljesen alaptalan.

Mint akinek BMW-je van arról meg azt gondolják hogy bunkó, pofátlan módon közlekedik, nem használ irányjelzőt stb. :)

2021. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

#1 És te ebből adódóan azt hiszed, hogy közöd van ahhoz, ki mit vesz? Jézusom.

Én sem előítéleteskedek, nem egy telefon határozza meg valaki személyiségét vagy az, hogy épp milyen ruhákba járkál...

Gyerekes felfogás és sajnos sokan leragadnak ezen a szinten. :)

Létezik a jelenség egyébként, hogy valaki csak menőzés miatt veszi meg, de én nagyon kevés ilyen egyénnel találkoztam eddig, szóval ez nem meghatározó. :)

2021. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#1 ez mondjuk igaz. Azt viszont ne felejtsük el, hogy az Androidos csúcsmobilok simán megütik egy iPhone árát. A legutóbb kiadott Samsung is 300 fölött van.

2021. febr. 14. 11:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felfogás pusztán irigység. Mert ennyibe- meg ennyibe kerül és ő megvette, akkor őt utálni kell, hisz mi az már, hogy tellett rá neki?!

De nem csak telefonnál van így. Autónál, ingatlannál, ruházati termékeknél, illetve minden olyan dolognál, ami az utálkozó egyén számára drága, de más meg megtudta venni.

2021. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"extrémen túl van árazva"

van baj nálad komám nem kicsi.

nézz már meg egy árlistát!

2021. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért mert ez egy elmaradott ország primitív gondolkodású emberekkel. Nyugatabbra senki nem kezd el neked prédikálni arról, hogy mekkora hibát követtél el mikor a 100€-s telefon helyett te megvetted a 800€-s iPhone-t.

Ez a felfogás itt sok mindenre igaz, főleg a 30 év felettieknél. Sokszor úgy érzem, hogy legalább 50 évvel a nyugat mögött járunk gondozás módban, meg sok minden másban is. Tisztelet a kivételnek!

2021. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szirty ***** válasza:

"Ez a felfogás itt sok mindenre igaz"


Nettó flegmaság amiket összehordtál itt.

2021. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egyálalán nem így látom. Szerintem igenis "primitívek" vagyunk nagyon sok mindenben a nyugathoz képest. De ez csak az én véleményem.


"nyugat mögött járunk gondozás módban" - ez inkább "nyugat mögött járunk gondolkodásban" akart lenni, csak a swipe billentyűzet pont nem így gondolta.

2021. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!