Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég 4 GB RAM egy telefonba?...

Elég 4 GB RAM egy telefonba? Az előbb valaki tett fel hasonló kérdést, én kiegészíteném egy Huawei p30 lite-al. Mire használható 4 GB RAM-al ez a telefon? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég.
2021. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Elégnek még elég de hosszútávra már nem. Kivéve iPhone-ok esetében.

Minimum 6GB RAM-al tudsz 4 évre tervezni (legalább).

2021. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És egész pontosan mire elég ekkora memória? Milyen alkalmazások futnak el a telefonon?
2021. febr. 14. 11:16
 4/6 anonim válasza:
52%

Nekem 2 GB ram van a telefonba, és már 3 éve használom.

Amúgy meg teljesen jól működik mindennel ami rajta van.

Samsung J4+

2021. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Általános napi használatra (böngészés, youtube, közösségi média, stb) bőven elég.


Annyi, hogy ha egyszerre több dolgot csinálsz rajta, akkor elfogyhat.

Ezt az Android rendszer úgy oldja meg, hogy a korábban megnyitott (még háttérben futó, nem bezárt) alkalmazásokat bezárja.


4 és 6 között még talán érezni a különbséget, de 6 és 8 között semmit nem veszek észre....

2021. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 gigás a telóm. 2 gb fölött sose volt még foglalt, akármit csináltam..
2021. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!