Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-ben ciki Samsung Galaxy...

2021-ben ciki Samsung Galaxy S4-gyet használni ? 5 éve vettem meg. Akksi csere volt benne. Lineage OS fut rajta. Annyira nem vészes használni.

Figyelt kérdés
Szerintem ekkor voltak jók a mobilok. Adtak hozzá mindent a dobozban. Szerintem mobilipar kezd hanyatlani. Semmi újdonság nincs a telefonokban. Főleg az S21 széria az egy vicc nekem... Külön kell töltött venni, memória bővítés hiánya.Kompakt méretű, nincs semmi, notch vagy bevágás. Értesítő led, jack csatlakozó, infraport van rajta.

2021. febr. 14. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"2021-ben ciki Samsung Galaxy S4-gyet használni ? "

És ha az, akkor most kidobod az egyébként jól működő telefont? :D

Egyébként egyáltalán nem ciki, legalábbis normális körökben pont nem foglalkoznak vele, milyen telefonod van.

Esetleg akkor leszel kénytelen leváltani, amikor véglegesen kifutsz a szoftvertámogatásból.

2021. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik, és tetszik minek cseréled le? Csak a hülye flexel a cuccaival...
2021. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem ciki. Nekem 2012-ben vett okostelefon van. Igaz, netezésre nem használom már.

Ha tetszik és működik, maradjon.

2021. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem most is S4-esem van, nincs bajom az almásokkal meg a hitelre telefont vásárlósokkal, vannak hitelre almás telefont vásárlós barátaim
2022. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!