Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan applikáció, ami...

Létezik olyan applikáció, ami jelzi, ha a környékben x km-re esik az eső vagy hullik a hó?

Figyelt kérdés
Időjárás.hu weboldalnak esetleg van ilyen applikációjuk?

2021. febr. 14. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

időkép

be lehet állítani vihar riasztást

2021. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Az idojaras.hu-ról nem tudok, hogy lenne-e, de az Időképnek van egy Google Playből letölthető változata.

Ott be tudod állítani, hogy melyik település időjárására vagy kíváncsi, és akkor meg tudod nézni a részletes időjárásjelentést az adott településen.

Egyébként van az appban egy ,,Hójelentés" fülecske is ahol az ország olyan településeit mutatja, ahol a legnagyobb hó esett.

2021. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

van mégg appja a met.hu-nak, köpönyeg.hu-nak

ott a meteora a meteoblue és a yahoo weather is.

mindegyiket érdemes kipróbálni!

2021. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legbiztosabb mindig az ha megyitom a radart és megnézem mi közelít hol esik épp.

Nem bizok ilyen alkalmazasokban egyszerűen nem lehetnek pontosak eléggé gyorsan változik az időjárás.

Közelít feléd a vihar aztan egyszercsak megszűnik létezni te meg várod mint a hülye.

2021. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerinted az applikációk honnan veszik az adatot? :D

azt a radart amiz az idokep.hu-n látsz, ugyanazt mitatja az app is.

2021. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a megoldás nem jó neked hogy amikor kíváncsi vagy ezekre az infókra, akkor megnézed?
2021. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt a linket mentsd el a telefonod böngészőjében és amikor kell könnyen meg tudod nyitni.

engem számtalanszor megmentett. Sokat kerékpározom, úgyhogy fontos az időjárás figyelése.

2021. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5 # Arro szól a kérdés, hogy milyen applikáció JELZI a várható csapadékot.

Arra irtam, hogy pontosan semmi nem jelzi mert olyan gyorsan szokott változni a dolog hogy nem lehet pontosan a lakhekyedre vetítve képet kapni.

Ezért egyszerűbb ha ránéz a radarra.

2021. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: az applikáció jelzi, mert a telefon tudja, hogy hol van éppen (ha be van kapcsolva a helymeghatározás).


De aki a radart akaja nézni az is ott van, linkeltem.

2021. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


Elírtam egyébként, időkép.hu-ra gondoltam. Köszönöm a többi lehetőségeket is!


6-os! Nem jó. Egyszer vadkempingeztem egy ismerősömmel és tudtuk, hogy mondanak esőt, de éjjelre 20 vagy 30%-os valószínűség volt. Én felraktam sátorlapot, végül az ismerősöm is. Majd valamikor éjjel el kezdett esni. Ha mondjuk nem fújna annyira és az előrejelzést be tudnám állítani mondjuk 20km-es körzetre, akkor megpróbálkoznék azzal, hogy nem rakom fel. Legfeljebb éjjel felkelek és akkor kell megcsinálni. Most például ágyneműket szelllőztetek. Úgy láttam, hogy néhány napig nem fog esni, de azért jó hasznát veszem most ennek az alkalmazásnak és funkciónak.


Köszönöm 7-es! Régebben próbálkoztam radarral az időkép.hu-n, de az volt a probléma, hogy sokszor csak egy adott kicsi területet mutatott mondjuk Bp-et és az ország többi részét nem. Lehet, hogy ennek az volt az oka, hogy ha csak éppen azon a területen volt csapadék, akkor felnagyította. Lehet, hogy amit linkeltél az is így csinál, majd tesztelem.


És még az is kell, hogy legyen jel egyrészt az erdők miatt, ha vadkempingezés közben használnám, másrészt pedig...igazából olyan esetről, hogy a szolgáltatónál egyáltalán nem volt internet, csupán néhány alkalommal hallottam, de megeshet bármikor.


Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2021. febr. 14. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!