Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok...

Melyik telefont választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Szempontok:

-jó kamera(nem csúcskategóriás csak egyáltalán lásd élesen mi van a képen szintű jó kamera)

-olyan akkumulátor ami kibír egy napot átlag alatti használat mellett(napi kb.2-3 óra használat)

-nagy,éles kijelző

-olyan processzor ami nem lassul be teljesen kb 2 év után(volt már sajnos rosaz tapasztalat)


Anyámnak jelenleg agy Samsung J5 2017-ese van szóval mindegyik mindeképpen egy hatalmas fejlődés lenne.


Én jelenleg leginkább a két Redmi között próbálok dönteni, legszívesebben a Note 8T-t mondanám(Főleg a Snapdragon 665 és a jó kamera miatt), de az picit öregebb mint a többi ezért tartok tőle,hogy nem fog olyan sokáig frissítéseket kapni mint a többi.


A Realme 6s is nagyon jónak tűnik de félek,hogy anyám nem nagyon szeretné mert nem ismeri a márkát.


A Nord N100-nál a kameráról,a sebességről és a frissítésekről is rosszakat hallottam,szóval az már lehet ki is esett.


A Samsungot pedig nem érzem úgy,hogy megéri az árát a Realme és a Redmi telefonok mellett.


Készítettem egy táblázatot a specifikációikról:


[link]



2021. febr. 15. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi Redmi Note 8T
Realme 6s
Oneplus Nord N100
Xiaomi Redmi Note 9
Samsung Galaxy A21s
Más(komment)
11 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Semmikép se oneplust meg xiaomit mert mind2 egy nevenincs selejtes fos. A Realme az meg nem is tudom mar micsoda. Samsungnal kell maradni. De applet is lehet venni korrekt aron es azok se rosszak.
2021. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Apple biztosan nem lesz mert anyámnak van egy céges SE2020 telefonja és egyáltalán nem szereti. Az Apple meg szerintem sajnos nem éri meg az árát ahogy a Samsung A21s sem.


Xiaomi telefonom van,soha semmi baj sem volt vele,ismerőseimnek is csak pozitív tapasztalatuk van a Xiaomival. Attól még mert "nevenincs"(max Mo.-n) attól még igen is egy jó márka mind a Oneplus,a Realme és Redmi is.


Jobb lesz inkább ezt a kérdést egy nem magyar oldalon is feltenni...

2021. febr. 16. 00:32
 3/5 anonim válasza:
Akkor használd a szar kínai fosaidat
2021. nov. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Xiaomi Note 10 lett választva. Azóta is boldogak vagyunk vele. Puszi😘
2021. nov. 27. 16:21
 5/5 anonim válasza:
Boldogok a lelki szegények és a tudatlanok igen🤣
2022. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!