Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefontokok védik elől a...

A telefontokok védik elől a kijelző oldalról is a készüléket?

Figyelt kérdés
Nem látom egyértelműen a képeken, hogy ott is lenne védő rész.

2021. febr. 16. 03:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kepen, milyen típusú tok?
2021. febr. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
A csak hátlapi tokoknak általában van eg, kis pereme, így nem gond, ha arccal lefele teszed le a telót, de ha zsebben hordod, vagy táskában, akkor vegyél a kijelzőre pluszban üvegfóliát, az a tuti.
2021. febr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Redmi Go telefonhoz kellene, ezeket néztem ki eddig:


[link]


[link]


[link]



Sokat hordom zsebben a telefont, így inkább olyan lenne jobb ami elölről is védi.

2021. febr. 16. 06:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a kijelzot is vedeni akarod, akkor vegyel flip tokot, azaz a racsukhatos tipusut. A linkelt szilikon tokok csak a kisebb ejtesektol, meg a sik feluleteken vegighuzastol keletkezo karcoktol vedenek.
2021. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Minimálisan igen.
2021. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Én becsukható tokot vettem. Többször leesett járólapra, semmi baja nem lett. Kicsit drágább, kicsit vastagabb, de szerintem megéri. (Különféle extra funkció van rajta: becsukva is jelzi az új üziket, töltöttséget, stb.)
2021. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból nem ajánlok neked műanyag vagy TPU tokot. Csak szilikon. Nem nem vedenem annyit, kell a fólia.
2021. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne tokok keress, hanem armour-t!
2021. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy flipes tokot! Ezek a telefonok NEM arra lettek tervezve, hogy csőnadrág zsebében hordják őket! Olvass bele az end user licence-be, ugrik is a gari, ha meghajlik ilyesmi miatt!
2021. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olyan becsukható fajtát tudnátok linkelni?


Az armour az milyen? Olyat hol lehet kapni?

2021. febr. 16. 10:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!