Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E vagy...

Samsung Galaxy A20E vagy Iphone 12 Mini telefon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő között és és föld van de jelenleg e kettő között vacilálok. A Samsung A20e-t azért néztem ki mert akkor annyira megtetszett a színe (rózsaszínes) meg a mérete is egészen tűrhető volt.

Nincs rajta bixbye ami nekem úgyse kellene legalább is nem vettem észre. Kézben fogtam már 2x is és szerintem okés.

Aztán ugye megjelent az Iphone 12 széria még jóval utána. Korábban volt Iphone-om és eléggé megszerettem főleg, hogy egyből elmenti az alkalmazásokat és nem kell nekem vacakolnom vele mint az eddigi mobiljaimon. Viszont az Iphonenál az zavar, hogy külön itunes meg icloud kell a zenékhez meg képekhez. De ezt végül is megszoktam igazán.

Na de a 12 mininek a mérete lenne az igazi, élőben ugyan nem láttam de videókon betudtam méretezni és sokan írták, hogy 1 kézben is kényelmesen elfér ami a legfontosabb lenne talán meg persze a jó fényképező is de ez nem annyira fontos, de azért legyen szép.

Meg sokat szoktam éjszaka fotózni hát olyanokkal amikkel olyat csinálsz ami nem szép éjszakai fotó...Még a holdat is csak egy fényes foltnak látom sokszor. Pénzileg bármelyik beleférne hisz van bőven nekem félre téve csak valahogy nem tudok dönteni.

Mert jelenleg a pink a kedvenc színem és a samsungnak meg nekem nagyon arra emlékeztet a színe viszont a 12-ben meg a mérete és a rendszere tetszik meg ennek is a színei persze (kék, zöld, fehér) meg szeretnék sok tárhelyet legalább (128 gb de láttam a 12nél van 256).

Samsungnál azt hiszem 32 ami nekem igen csak kevéske.

Főleg, hogy sokat szoktam fényképzeni, appokat letölteni meg sok játékot (candy crush-soda-jelly, bejeweled, granny, slendrina, szókereső, geometry dash)

Appoknál meg shazam, pinterest, facebook, messenger és még sok egyéb.

Ti melyiket vennétek meg, melyiket vegyem meg?



2021. febr. 17. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha van rá keret, akkor én az iphone-t javaslom. Ezt nem azért mondom, hogy az iphone-t majmoljam, 6 évig samsung telefonjaim voltak, 4 hónapja váltottam csak iphone-ra. Most iphone 11-em van. Előtte pontosan samsung galaxy a20-e telefonom volt, így saját tapasztalat alapján tudok róla nyilatkozni. Egy évig használtam a telefont, a kijelzője sajnos nagyon rossz. Újonnan is nagyon gyengék voltak a színek rajta, majd kb egy év múlva teljesen fakó, színtelen lett az egész kijelző, amit én az olcsó alapanyagok használatának tudok be, hiszen ez egy elég olcsó telefon. Gyorsnak elég gyors volt az a telefon is, de az iphone kész megváltás azután a rossz kijelző után. Az iphone-om gyors, stabil és gyönyörű képeket készít, így bátran ajánlom neked a 12 minit. Remélem segít valamennyit a döntésben a válaszom :)
2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1.Azta Nagyon köszönöm!

jó hogy olyan válaszolt akinek volt már ilyen telefonja :D.

Jelenleg egy vacak ősrégi galaxy pocket neoval küzdök ami baromi lassú és gyenge, alig látni rajta valamit olyan fakó. de ezzel bírtam ki míg összegyűlt a pénzem. Akkor ezek szerint megváltás lesz az iphone :D

voltl használt iphone.om de kíváncsi vagyok milyen ha újonnan veszel ilyet mert edig csak hasnzáltan vettem és hát érződött rajta azért.

2021. febr. 17. 11:41
 3/25 A kérdező kommentje:

Már csak színben kell eldöntenem mert nem szeretnék leraagadni az átlagos fekete, fehér verzióknál meg amúgy is igen drága dologról beszélüőnk ezért a külseje is legyen azért imponáló :D (persze nem villogásból hanem magamnak)

sosem villogás miatt vettem iphonet hanem mert tetszett a rendszere nagyon is.

2021. febr. 17. 11:43
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

merci és suzuki újabb tipikus esete


ezen felesleges gondolkodni, a 12 mini minden tekintetben üti az a20e-t, nagyon nem ugyanannak a célközönségnek vannak szánva


teljesen értelmetlen a kérdés.

2021. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4.ha értelmetlen szerinted akkor minek válaszolsz rá?

nekem van értelem hisz ezért kérdezem.

hogy kapjak róluk véleményt és nem veszek meg feleslegesen olyat ami 1 év után kuka!

a neved tényleg elég vicc..sok kérdésél láttalak már.

2021. febr. 17. 11:55
 6/25 anonim ***** válasza:
2021. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott kullogok én is a 6. helyen 🤣
2021. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A 4-es arra akart rávilágítani, hogy felesleges összehasonlítani a kettőt, mert lehet a maga kategóriájában az A20e nem rossz telefon a 45000-Ft-os “vicc” kategóriában, (a 12 Mini kijelzője 3x ennyibe kerül) a másik meg felsőkategóriát súrolja. Ha van keret és kis méretet keresel, akkor 12 Mini. Szeretni fogod.
2021. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6.látszik nagyon unatkozol...

allandoan gyakorizol

ez az életcélod?

8.samsung a fos iphone a király

bármilyen samsungom volt mind hamar beadta a derekát

érdekes vvan 2 iphonom amik bírátk több 3-4 évig :O

annyira gyerekes ez a mondat iphopne fos...

akkor bameg ne nézz ilyen kérdséeket málnabanáN!

2021. febr. 17. 12:14
 10/25 A kérdező kommentje:

6.most gratuláljak ehhez?

ez neked életcél?

gyakorin a topban lenni?ppfuu

szomorú

2021. febr. 17. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!