Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 megéri, vagy...

Iphone SE 2020 megéri, vagy inkább iPhone 12 legyen?

Figyelt kérdés
Már régóta iphone-t szeretnék használni az iPhone SE-t néztem ki elsősorban. A munkámhoz feltétlenül szükségem lenne egy gyors, megbízható telefonra, de nem szeretnék 3-400 ezreket kiadni mondjuk egy iPhone 12-ért. Rengeteget telefonálok és email-ezek (munkámból adódóan) és fényképezni is szeretek. Tényleg annyival jobb az iPhone 12 az SE-nél, hogy megérje megvenni annyival drágábban, vagy jó telefon az SE is?

2021. febr. 17. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Ami a procit illeti: az új generáció 40%al erősebb mint az előző. Sokkal tovább marad a rendszer pörgős, stabil
2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb az uzemidot neznem, ha rengeteget telefonalsz. Persze ha napkozben tudod tolteni, akkor mindegy.

Es egy iPhone Xr? Az is baromi jo telo, igen jo uzemidovel.

2021. febr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kapsz egy szebb kijelzőt meg jobb képeket tudsz lőni

szerintem ennyibe fogsz különbséget látni

de azis megoldás lenne ha néznél teszt videókat, na az sokat segítene és akkor nem kapnál sok hülye választ akik csak a százalékokat lökik mint a 11.

mert azt a 40% ot nem fogod észrevenni de ő biztosan jobban tudja mert ő írta

mint mikor azt hittem h a cnc gyorsabban végez ha 90% ról 110 re feltekerem a gyorsaságot de csak fél perc volt a különbség xd

2021. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!