Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon elérhető pink...

Magyarországon elérhető pink színben az Iphone 11 Pro?

Figyelt kérdés
Külföldön sokat láttam, viszont a hazai szolgáltatóknál egyszersem. Elő lehet rendelni?

2021. febr. 18. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Apple.hu/iStyle-ban nézted?
2021. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
20%
Eddig sem tartottam túl sokra az ájfon felhasznűlókat, de a kérdésed rávilágított, hogy valóban nem az eszük alapján választanak telefont. :)
2021. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Szóval, én egy felhasználó vagyok, aki bizonyos szempontok alapján kiválasztottam magamnak azt a készüléket amire nekem ezek alapján szükségem van. Eddig gondolom oké. De az már a butaság és az egyszerűség jele, hogy olyan színben szeretném azt megvenni amelyikben tetszik. Nem értem, ha bemegyek a telefon szolgáltatómhoz, kiválasztom a telefont, utána miért kérdezik meg milyen színben szeretném az elérhetők közül, miért nem inkább összekeverik egy nagy dobozba a különböző színűeket amikor megérkeznek a gyártótól és találomra kivesznek egyet amikor az ügyfél vásárol. Írom ezt úgy, hogy sem a telefonom a fent említett típusú és a pink szint se szeretem.
2021. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miért, ha szeretek egy bizonyos színt, akkor már buta vagyok? :D Nem értem az összefüggést.

Ne érezzem már rosszul magam hogy nem mindegy annak a tárgynak a színe ami több évig a mindennapjaim része.

Mondjuk ezt olyannak mondom, aki aszerint sorolja be az embereket milyen telefonjuk van. :'D

2021. febr. 18. 10:30
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos nem készítenek rózsaszín Iphone-t sem más apple terméket rózsaszínben, még külföldön kapni egy darabig, de az is ki fog futni ugye, aztán több rózsaszín nem lesz. A rózsaszín egy ilyen kislányos szín, márpedig egy olyan komoly műszaki eszköz, mint pl. egy apple termék, nem való kislányok kezébe. Ezt maga az apple vezérigazgatója mondta nekem, világi cimborám komolyan. :)
2021. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amit láttál, valószínűleg halványlila volt, csak ilyen van (külföldön is). [link]
2021. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocs, a Pro még ilyenben sincs.

[link]

Amit láttál, valószínűleg csak a tok volt.

2021. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%
Az ájfon egy fos, tehát fos színben vedd.
2021. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
De bezzeg, ha mi merjük szidni a kandroidos telefonokat, ajaj... 🤣 Sok kis élettelen csoresz itt kiéli magát.
2021. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
Jó, amiért lepontoztátok a válaszom, a következő iphone 1,5 millióba fog kerülni, és csak egy magos cpu lesz benne, 2GB rammal és 3MP-es kamerával és olyan szoftver lesz rajta, mint a régi buta telefonokon. Ezt akartátok? Megkaptátok! :)
2021. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!