Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik automati...

Miért nem kapcsolódik automatikusan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha az Iphone-on be van kapcsolva a mobil adatforgalom az Ipad nem csatlakazik rá automatikusan.

Úgy értem, hogy megosztom a netet a telefonon majd Ipaden bekapcsolom manuálisan, be is van jelölve, hogy automatikusan csatlakozzon, de nem teszi. Illetve ha lezárom simán lekapcsolódik a netről az Ipad és megint vissza kell kapcsolódjak.

Mindig is ilyen volt sajnos. Ez rendszerhiba-féle lehet, vagy mi?

Köszi a segítséget előre is!



2021. febr. 18. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán csatlakozhat az ipad mobilnetre?
2021. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze. Miért ne csatlakozhatna?
2021. febr. 24. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem telefon?
2021. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudod hogyan működik a dolog. Akkor minek válaszolsz?
2021. febr. 24. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Más se nagyon tolongott, hogy segítsen neked. Mellesleg lehet, hogy csak wifire tud az ipad kapcsolódni, mobilnetre nem. Egy gondolat. 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
WiFi-re csatlakozott (ami nem mobilnet), viszont ha megosztom a mobilnetet arra nem csatlakozik. Azthittem logikus az embereknek, hogy ha megosztja valaki a mobilnetet és más racsatlakozik akkor mire is gondolok...
2021. febr. 26. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát most úgy konkrétan nem értem, az utolsó mondatodban, mi a logika.
2021. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!