Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számít, hogy a Xiaomi Poco...

Számít, hogy a Xiaomi Poco X3-t eredetileg Indiába szánták+ nagy gond az IPS kijelző?

Figyelt kérdés

Olvastam jópár cikket/véleményt a telefonról, néztem videókat, van ahol megemlítik az indiai vonalat, máshol egyáltalán nem jön fel. Fontos ez egyáltalán, vagy csak funfact?


Eddigi mobilomnak super AMOLED kijelzője volt, ehhez képest nagy váltás/visszalépés/előny az IPS, vagy átlag felhasználóként kb észre se lehet venni a különbséget? Azt tudom, hogy az AMOLED-en szebb a fekete szín, de ezen felül nem ismerem a pontos különbségeket. Olvastam olyasmit, hogy az IPS valamivel több energiát fogyaszt, de itt sem egyértelmű számomra, ez mekkora különbséget jelent.


Köszönöm előre is a válaszokat, elég laikus vagyok a téren és pár éve nem vettem már telefont, innen a bizonytalanság.



2021. febr. 18. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen indiába, de tök mindegy. Az IPS-t én kerülném, AMOLED párti vagyok, de alapjába véve ha nem figyelsz apróságokra, mint a valóságos fekete szín (és az ezzel járó kisebb energiafelvétel) akkor majdnemhogy mindegy.
2021. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha IPS akkor azon gondolom nincs AOD, en mar nagyon megszoktam
2021. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!