Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphonet vegyek jövőre...

Melyik iphonet vegyek jövőre ezekkel az elvárásokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak venni egy új telefont és sokat kipróbáltam már és legjobban az Iphone tetszett mind közül.

Jelenleg egy régebbi Samsung mobillal küzdök amíg bírja és utána szeretnék venni egy teljesen új telefont és használtat nem szeretnék venni.

Már nemsokára elérek egy összeget a gyűjtésben mobilra.

Éppen 450.000 forintnál tartok amit a mobilra tettem félre.

Ezen felül természetesen van több pénzem is így nem leszek minuszban.

Rengeteg tárhely kellene nekem mivel én sok játékot szeretnék letölteni, hogy akár munkában szünetben tudjak valamivel elleni meg amúgy is, sok applikációt használok, sokat szoktam fényképzeni főleg éjszaka meg sok zenéz is töltenék rá. Eddig telefonjaim mindig hamar beteltek.

Méretben is hát nem szeretnék nagy telefont venni, mert messengeren meg facebookon rengeteget vagyok és szeretném azt is kényelmesen akár egy kézben használni és jó lenne ha zsebben elférne.

Úgy számoltam, hogy leginkább idén ősz vele vagy jövőre tervezek venni egy újat, mert jelenleg másra koncentrálok.

Vennék hozzá természetesen fóliát (üvegre gondoltam, mert az jött be), tokot, meg amit nem adnak a dobozhoz persze és ezekkel is számolta.

Színben igazából mindegy csak nem szeretnék feketét vagy pirosat, mert a fekete nekem túl "basic" vagy hogy mondják, a piros színt meg egyszerűen utálom és telefonban nem szeretnék hiába veszek rá tokot tudom hogy piros.

Szóval melyik új Iphone modellt ajánljátok ami talán megfelelne nekem?

És mely boltokat ajánljátok ahol biztonságosan tudnék venni, nem lesz semmi probléma, úgy adják a telefont, hogy azért az be is kapcsol, mert előfordult ilyen hogy vettem valami gagyi telót azt be se kapcsolt.

Akik esetleg nem szeretik az iphonet vagy semmi hasznosat nem írnának azoktól kérem, ne irkáljanak ide feleslegesen, köszönöm!

23 éves nő vagyok.



2021. febr. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha te 450-et rászánsz akkor az iPhone 12 vagy a 12 pro v a mini, a legjobb.


De a 11 és a 11 pro is jó.


Nekem Se 2020 van, nekem ez bőven megfelelő, amire használom

2021. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.nem ennyit szánok csak ennyit gyűjtöttem de ettől függetlenül lehet természetesen olcsóbb, annak örülnék azért de azért gyájtöttem ennyit, hogy legyen azért elég ha esetleg egy drágább jönne szóba.

Azoknak a mérete milyen?

Fontos azért a kis méret.

vagy legalább kényelmes legyen a kézben.

2021. febr. 18. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Ez mindenkinek más...


Egy Istyle üzletben az összes kédzüléket megfoghatod, és játszani is tudsz rajt, vagy egy Media Marktban is. Menj be és próbáld ki melyik jó neked.


Nekem az SE tökéletes.

2021. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.Köszönöm az infót.:)

megnézem akkor őket majd.

Se-n is gondolkodtam.

2021. febr. 18. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is őszre vagy jövőre terveznéd, én a helyedben megvárnám az idei Apple Eventet és az új iPhone-okat, hátha jön ki olyan, ami tetszik (plusz az új megjelenése mindig valamennyivel csökkenti az előző széria árait) :)
2021. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.lehet hogy ez lesz bár covid miatt szerintem nem hinném hogy lesz most ilyesmi.addigra meg még szerintem csak tartani fog még
2021. febr. 18. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel is volt Covid, mégis kijött a 12-es széria, új Watch sőt még új Macbookok is.
2021. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.ez igaz :D.
2021. febr. 18. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!