Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Balassagyarmaton megeshet...

Balassagyarmaton megeshet hogy a magyar telekom elofizeteses mobilom rááll szlovák toronyra s nemzekkozi internet tarifaval fogok netezni vagy ha felhivok valakit nemzetkozi percdijjat szamlaz akkor is habobis magyarorszagon van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg előfordulhat.tiltsd le a nemzetközi Neszmély/Süttő környékén is átáll szlovák térerőre,bár az telenorról ugrik át.
2021. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogyan kell ezt letiltani? Sok sok eve nem voltam határ kozeleben...


Xiaomi redmi note 9 pro

2021. febr. 20. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások/sim kártyák ha minden igaz..
2021. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi adatbarangolást kell tiltani.
2021. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

várjunk csak! kell azt tiltani? 6 gigás netem van amiből lehet 3 giga roaming. eu-s mobilinternet.

ha csak pár napot vagyok ott s ezalatt nem használok el 3 gigát akkor nem az van hogy mindegy hogy azt hol használom el?

2021. febr. 20. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:

De igen, mindegy.

EU-ban egyébként sincsneek roaming díjak.

Maradjon szlovák nyugodtan, ha csak az van, de azért ha van magyar térerő is, én inkább átállnék arra.

2021. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
A hálózatkeresést állírsd automatikusról kézire és úgy csatlakozz a hazai hálózatodhoz.
2021. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7) gondoltam arra is,csak nem tudom mi van akkor ha ugrálni akar H+ és 4G között.
2021. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Állítsd be a preferált hálózatot.
2021. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!