Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én nem értem ezt a telekomot?

Én nem értem ezt a telekomot?

Figyelt kérdés

Rajta van a pénz a telefonomon,ami feltöltőkártyás .

Rámegyek a 15gb 30 napra netbővítőre. Megrendelem...SIKERTELEN.

Miért? Rajta van a pénz,nem engedi. A 30 napos korlátlan net opció már el is tűnt..


Akartam havi díjas csomagra váltani...NEM LEHET A TELEFONSZÁMOM MEGTARTÁSÁVAL.

Csak új simet igényelve...

ILLETVE lehet a szám megtartásával,DE AKKOR KÉSZÜLÉKET KELL VÁSÁROLNOM!!!!

Nem tarthatom meg a számom ha nem veszek készüléket.

Én nem értem ezt az egész logikát idegbeteg vagyok már.


2021. febr. 21. 23:10
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket és kérdezed meg? Vagy menj be. Van olyan, amit nem lehet online intézni.
2021. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 30 napos korlátlan net opció egy ajándék volt a pandémia időszak elején. Az már egy ideje nem elérhető. Helyette külön igényelni lehet bizonyos mértékű kedvezményt (ha jól tudom, de korántsem biztos).


A megújuló net csomagok közt van

Net 15 GB 5990Ft -ért.

Ha azt megrendelted, le vonja az árát és utána maximum lemondani tudod (egy hónapra minimum aktív marad és nem kapod vissza az árát), újra megrendelni nem tudod, mivel havonta megújuló szolgáltatás.


Ha valami hiba miatt nem aktiválódott, hívd fel a szolgáltatót!!!

2021. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!