Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonommal ?...

Mi történt a telefonommal ? Meg lehet javítani ?

Figyelt kérdés
iPhone x-em van nem rég eltört a kijelzom alul és amikor fel nyitottam volna a telefonnak a feléig kb semmi erzekelest nem vesz amikor be írnám a kódot és így nem tudok bele lépni ilyenkor mitcsinaljak ?

2021. febr. 22. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Wow, összetörted a kijelzőt, és nem működik. Vajon mitől lehet?
2021. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor írnám a kódot csak a 4 es gombig érzékel
2021. febr. 22. 23:40
 3/6 A kérdező kommentje:
De ember nem az egész tört be és kérdeztem valamit nagyon értelmes lehetsz h inkább ezt le írod nyugi azt én is gondoltam
2021. febr. 22. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

"ilyenkor mitcsinaljak ?"

Cseréltesd ki a kijelzőt.

2021. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!


Sajnos a kijelző és az érintőfelület ezeken a készülékeken kb egy és ugyanaz, mivel egymásra vannak laminálva.

Ha a kijelző eltörik, eltörik az érintőfelület is.

Nincs más megoldás mint a csere.

Ez akkor is így van ha elküldesz minden válaszolót aki segíteni próbál az anyukájába és akkor is ha nem.

Megnyugtatlak a te problémádra sem kiváncsi senki, a "hülye paraszt" dumádra meg végképp nem vagyunk kíváncsiak, mégis mindenki igyekszik releváns választ adni.

Nagyon köszönjük, hogy a problémád megoldásával foglalkozhattunk és örülünk, hogy, hogy a megoldás felé terelés közben kedves szavakkal köszönted meg segítségünket!

Reméljük iránymutatásunk folyományaként a holnapi napon fel fogsz keresni egy szervizt ahol icserélik a hibás alkatrészeket a telefonodon!

Addig is kérlek ebben az ablakban a jobb felső sarokban található piros X gombra kattintással jelezd, hogy az előttem szóló kolegák és jómagam által fentebb említett infók hasznosak voltak-é!

2021. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszon kívül mindegyik hasznos volt.
2021. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!